Generátory

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 53
HYDROMA, spol. s r.o.

HYDROMA, spol. s r.o.

Jsme úspěšná evropská firma, od roku 1994 poskytujeme inženýring, dodávky hydraulických systémů a komponent, všestranné služby v oblasti hydrauliky pro průmyslové aplikace včetně servisu.Zabýváme se i výrobou typově různých agregátů s elektronickým ovládáním včetně výroby ATEX agregátů. Výroba a servis probíhá v montážní hale, ve které je dodržen technologický postup z hlediska jakosti, montáže a čistoty. Naším mottem je solidnost, pružnost, inovace a rychlost dodávek díky naší kapacitě skladu.
Ukaž na mapě   internet: www.hydroma.cz  
naše produkty: Děliče průtoku, Elektrické motory, Hydraulická čerpadla, Hydraulické chladiče, Hydraulické filtry, hydraulické rozvaděče, Hydraulické rychlospojky, Hydraulické systémy, Hydraulické trubky, Hydraulický agregát, Hydraulický akumulátor, Hydraulický rozvaděč, Hydraulika, Hydrogenerátor, Hydromotory, Manometry, Příruby, Ruční rozváděč, Šroubení, Tlakové spínače, Ventily
Poslat zprávu HYDROMA, spol. s r.o.
EXMONT-Energo a.s.

EXMONT-Energo a.s.

Společnost EXMONT-Energo a.s. zajišťuje kompletní služby v oboru elektrických točivých strojů – výrobu a opravy elektromotorů a generátorů. Dále generální opravy a modernizace všech typů vodních turbín. Výroba malých vodních elektráren.
Ukaž na mapě   internet: www.exmont.cz  
naše produkty: Opravy elektromotorů a generátorů, Výroba elektromotorů a generátorů
Poslat zprávu EXMONT-Energo a.s.
MOTOR SYSTEM s.r.o.

MOTOR SYSTEM s.r.o.

Firma se zaměřením na plynové spalovací motory. Přestavba naftových motorů na duální provoz, servis spalovacích motorů, měření na spalovacích motorech a další činnosti související s oblastí spalovacích motorů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Přestavba na duální provoz, Přestavba naftových motorů na dualní provoz
Poslat zprávu MOTOR SYSTEM s.r.o.
ENERGY RENT s.r.o.

ENERGY RENT s.r.o.

Jsme firma specializovaná na pronájem zařízení a technologií v oboru záložního napájení. Nabízíme pronájem dieselgenerátorů, pronájem motorgenerátorů, pronájem elektrocentrál, pronájem UPS, pronájem elektrorozvaděčů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pronájem dieselgenerátorů, Pronájem elektrocentrál, Pronájem elektrorozvaděčů, Pronájem motorgenerátorů, Pronájem UPS
Poslat zprávu ENERGY RENT s.r.o.
MONTAN Group a.s.

MONTAN Group a.s.

Výroba kompresorů, generátorů. Zajištění strojírenských dílů, částí strojů i kompletních zařízení. Dodávky odlitků, výkovků, svařenců ve všech stavech opracování. Distribuce vzduchotechniky a nářadí. Převodovky, lodní průmysl, agro, obecné strojírenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Distribuce, Generátory, Kompresory, Náhradní díly kompresorů, Odlitky, Odlitky, Outsourcing, Svařence, Výkovky
Poslat zprávu MONTAN Group a.s.
ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s.

ČEPS, a.s. řídí provoz zařízení přenosové soustavy a systémových zdrojů na našem území a spolupracuje se zahraničím v rámci propojování elektrických sítí. ČEPS, a.s. se zabývá rozvodem elektřiny Montáží, údržba a revizí elektrických zařízení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ČEPS, a.s.

Eurosystems a. s.

Komplexní řešení záložních systémů pomocí automaticky spouštěných dieselagregátů při výpadku. Zajišťujeme i služby spojené s dodávkou elektrocentrály.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Eurosystems a. s.

Roman Novák

Prodáváme benzínové i dieselové centrály a benzínové motorové pily. Benzínová centrála má tichý chod a je vhodná jako chvilkový náhradní zdroj el.energie.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Roman Novák

TAG Industry s.r.o.

Elektrocentrály s motory Honda, Yanmar a další, krytí IP 54, generátory, opravy, servis, prodej náhradních dílů, slevové akce, motory Yanmar, motory John Deere.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu TAG Industry s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.