Fitness a posilování

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 22
DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Specialista na posilovací stroje! Vybavení posiloven pro domácí posilovny, hotelové a veřejné posilovny - vše pro posilování, zvyšování kondice a zdravý životní styl. Rotopedy, běžecké a crossové trenažery, posilovací lavice a věže, činky, doplňky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domácí trenažéry, Posilovací stroje Impulsefitness, Posilovací stroje Tuff Stuff, Vybavení posiloven
Poslat zprávu DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a prodej : posilovací stroje, posilovací lavice, činky, víceúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a další příslušenství pro vybavení fitcenter, sportovní výživa a oblečení. Specializovaná prodejna KETTLER : ergometry, rotopedy, crosstrenažéry a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Posilovací lavice, Posilovací stroje, Rotopedy KETTLER, Sportovní výživa, Vybavení fitcenter, Vybavení fitness
Poslat zprávu Zdeněk Hrubý - HC Compact
KWK spol. s r.o.

KWK spol. s r.o.

Vyrábíme špičkové posilovací stroje. Nabízíme ucelený sortiment vybavení fitness center, hotelových fitness a domácích posiloven. Všechny stroje jsou navrženy s ohledem na maximální funkčnost, nenáročnou údržbu a dlouhou životnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Vybavení fitness
Poslat zprávu KWK spol. s r.o.
FILIPSPORT, spol. s r. o.

FILIPSPORT, spol. s r. o.

Výroba a prodej: tradiční výroba posilovacích strojů a sportovního nářadí pro fitness, kulturistiku, školská zařízení i ostatní sportoviště. Další činnost je v oblasti spolupráce na výrobě výměníků tepla, absorbérů, slunečních kolektorů, kontejnerů a židlí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fitness zařízení, Posilovací stroje, Víceúčelové stroje
Poslat zprávu FILIPSPORT, spol. s r. o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Jsme firma, která se zabývá distribucí sportovní a doplňkové výživy. Patříme mezi největší velkoobchody a internetové obchody. Prodáváme značky Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark a další značky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sportovní výživa
Poslat zprávu Pavel Trampota - PT-servis

ACTIVE WELLNESS s.r.o.

Active Wellness centrum, fitness, posilovna, rehabilitace Praha, cvičební léčebné programy, trenérská škola, trenérské kurzy fitness, cvičení Zumba, pořádáme Zumba víkendy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ACTIVE WELLNESS s.r.o.

agentura Černoška sport & wellness

Nabízíme víkendové pobyty pořádané ve zdravém životním stylu zvaném wellness, dále poskytujeme osobní trenérství, konzultace či zdravý výživový plán.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu agentura Černoška sport & wellness

PoStu Praha s.r.o.

Pohybové studio a nekuřácká kavárna v centru Prahy přímo ve Františkánské zahradě. Nabídka cvičení: pilates, powerjóga, flowin, Jumping, Bosu a další
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PoStu Praha s.r.o.

All4Fit.cz

Doplňky stravy a sportovní vybavení pro fitness. Široká nabídka suplementů - gainery(sacharidy), proteiny, spalovače tuku, energizéry, aminokyseliny(BCAA)..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu All4Fit.cz

FITHAM s.r.o.

Výroba a prodej vybavení pro fitness. Rotopedy, posilovací stroje, solaria, značek Kettler, Landfit, Tunturi, Bremshey, Polar a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FITHAM s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.