Fasády

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 16
MT Hardy s.r.o.

MT Hardy s.r.o.

Naše společnost se zabývá především výškovými pracemi. Kam se nedostane lešení, či jiná technika, tam se dostaneme my. Máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce, klempířství a další.
Ukaž na mapě   internet: www.hardymt.cz  
naše produkty: Čištění fasád, Čištění okapů, Dilatační spáry, Mytí oken ve výškách, Nátěry fasád, Nátěry okapu, Nátěry plechových střech, Ochrana proti holubům, Opravy fasád, Opravy komínů, Postřiky proti pavoukům, Zábrany proti holubům
Poslat zprávu MT Hardy s.r.o.
DEKMETAL, s.r.o.

DEKMETAL, s.r.o.

DEKMETAL s.r.o. je členem skupiny DEK a.s., která je největším dodavatelem stavebních materiálů v Čechách a na Slovensku. Dekmetal se zabývá výrobou a dodávkami plechových střešních a fasádních systémů včetně zakázkové výroby z plechu.
Ukaž na mapě   internet: dekmetal.cz  
naše produkty: Fasádní systémy, Střešní krytina MAXIDEK, Trapézové plechy DEKPROFILE
Poslat zprávu DEKMETAL, s.r.o.
Štukatérství Martin Bezdička

Štukatérství Martin Bezdička

Vyrábíme a montujeme fasádní a sádrové interiérové profily a prvky. Nabízíme šambrány, fasádní profily, římsy, sádrové stropní rozety, sloupy a osvětlovací prvky. Provádíme restaurátorské práce na historických i slohových fasádách a interiérech.
Ukaž na mapě   internet: www.stuk-bezdicka.cz  
naše produkty: Fasádní profily, Podstřešní římsy, Sádrové ozdobné prvky
Poslat zprávu Štukatérství Martin Bezdička
PARIO s.r.o.

PARIO s.r.o.

Střechy na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Náročná klempířská výroba, střechy z mědi, titanzinku, hliníku. Přírodní břidlice, pálená a betonová taška, eternit, plechové krytiny. Odvětrávané plechové fasády. Montáž střešních oken.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fasády plechové, Střechy Praha
Poslat zprávu PARIO s.r.o.
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dodávky a montáže ocelových konstrukcí, zámečnické práce, výroba, dodávka a montáž celohliníkových prosklených konstrukcí systému Wicona, Schüco a jiné, dodávky a montáže skládaných a sendvičových obvodových plášťů, projektování a inženýrská činnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fasádní pláště, Ocelové konstrukce
Poslat zprávu OK mont - STM, spol. s r. o.
AL-OK, spol. s r.o.

AL-OK, spol. s r.o.

Firma zabývající se dodávkou hliníkových a plastových výrobků - zimní zahrady, okna, dveře, hiníkové fasády, hliníkové výkladce, střešní světlíky, lehké ocelové konstrukce, střešní okna, pevné zastřešení bazénů, stínící technika.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové fasády, Hliníkové zimní zahrady
Poslat zprávu AL-OK, spol. s r.o.
RI OKNA a.s.

RI OKNA a.s.

Naše společnost byla jako ryze český podnik založena v roce 1994 s tím, že se již od počátku své podnikatelské činnosti zaměřuje na výrobu a montáž plastových prvků ( v roce 2007 rozšířeno o hliníkové prvky ) včetně veškerých servisních služeb.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hliníkové fasády, Montáž plastových oken a dveří, Plastová okna, Plastové zdvižně posuvné dveře, Vchodové plastové dveře
Poslat zprávu RI OKNA a.s.
SLÁDEK - STAVBY s.r.o.

SLÁDEK - STAVBY s.r.o.

Oborem činnosti naší firmy patří zateplování, fasády, sanace panelových domů, barevné návrhy fasád, míchání barev, tepelné izolace a poradenství. Prodej výrobků STO, LEUBE, TOMEŠ. Prodej stavební chemie a nářadí. Silikonové barvy, sanační a šlechtěné omítky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fasády
Poslat zprávu SLÁDEK - STAVBY s.r.o.
JKR group s.r.o.

JKR group s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej fasádních a interiérových lišt a ozdobných prvků. Výběr ze standardní nabídky, ale také zakázková výroba na míru. Možnost zhotovení kopií původních fasádních dekorací.
Ukaž na mapě   internet: www.dekoracniprvky.cz  
Poslat zprávu JKR group s.r.o.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.

Hliníkové systémy pro výrobu oken, dveří, prosklených fasád, protipožární stěny, dveře, fasády, zimní zahrady, roletové a vratové systémy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.