Elektronický přístroj

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 990
PCB Benešov, a.s.

PCB Benešov, a.s.

Akciová společnost PCB Benešov a.s., založená v roce 1992, navazuje na třicetiletou tradici výroby desek plošných spojů v Benešově. Využitím v současnosti nejmodernějších technologií jsou zajištěny předpoklady k výrobě náročných plošných spojů vysoké kvality.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Desky plošných spojů
Poslat zprávu PCB Benešov, a.s.
TechEnergo s.r.o.

TechEnergo s.r.o.

Naše firma dodává elektrická zařízení, především jako velkoobchodní dodávky do celého světa. Našim cílem je poskytovat komplexní balíček služeb pro dodávky elektrických komponent pro široké spektrum zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Elektrická zařízení, Elektrické přístroje, Velkoobchod elektrického zařízení
Poslat zprávu TechEnergo s.r.o.
UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s. se zabývá vývojem a výrobou vlastních automatických testovacích zařízení ( ATE ) pro testování širokého spektra polovodičových součástek. Současně nabízí vývoj a výrobu test aplikací na zakázku a pozáruční servis testerů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automatické testovací zařízení pro polovodiče, Tester pro testování hybridních součástek, Vysokorychlostní tester pro diskrétní polovodiče, Vývoj test aplikací
Poslat zprávu UNITES Systems a.s.
American Security spol. s r.o.

American Security spol. s r.o.

Výroba, distribuce a export elektronických zařízení na ochranu zboží proti krádeži v obchodech. Výroba, distribuce a export příslušenství systémů na ochranu zboží v obchodech, zejména detektory kovů, počitadla zákazníků a deaktivátory etiket.
Ukaž na mapě  
naše produkty: EAS systém
Poslat zprávu American Security spol. s r.o.
REFLEX s.r.o.

REFLEX s.r.o.

Služby a výroba v oblasti rentgenových technologií, elektroniky a optiky. Rentgenová optika, rentgenové detektory a rentgenové kamery. Měření a zobrazování ( elektronový mikroskop, AFM mikroskop, Taylor-Hobson profiloměr, rentgenový mikroskop ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rentgenové kamery
Poslat zprávu REFLEX s.r.o.
TESLA Holding a.s.

TESLA Holding a.s.

Tesla, akciová společnost úspěšně recertifikovala systémy managementu v souladu s normami ČSN EN ISO 9001, 14001, 27001 a ČSN OHSAS 18001.
TESLA je společnost s osmdesátiletou tradicí v oblasti elektroniky. V současnosti společnost TESLA vyrábí produkty v oblasti vojenské telekomunikační technologie, solární technologie, vysílací techniku strojírenství a technologie pro úpravu vody.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu TESLA Holding a.s.

Marek Šimčík

Elektroinstalace, revize elektrických zařízení a spotřebičů. Montáž elektronických zabezpečovacích zařízení EZS, elektrické požární signalizace EPS a kamerových systémů CCTV.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Marek Šimčík

Ján Nerad

Firma Nerad Jan provádí dodávky o montáže elektronických bezpečnostních systémů od roku 1996. Nabízí profesionální zabezpečení objektů proti vloupání i požáru.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ján Nerad

HTH8 s.r.o.

Vývoj a výroba PID regulátorů:  - na konstantní hodnotu  - programové regulátory  - ...
Jsme český výrobce měřící a regulační techniky. Vyrábíme PID regulátory, měřiče, technologický a evidenční SW, dodáváme termočlánky, Pt100, SSR relé.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HTH8 s.r.o.

2M Energo spol. s r.o.

Plně funkční online Dálkový dozorový dispečink (DDD) FVE v celoročním provozu, s možností okamžitého zapnutí FVE po výpadku sítě VN, včetně systému opětovného zapnutí. Dálkový dozorový dispečink výrazně zkrátí dobu výpadku FVE na minimum a znovupřipojení FVE k distribuční síti je otázkou minut, viz tabulka. Dálkové zapnutí Dispečinkem 2M Energo po výpadku distribuční sítě VN.
Služby v oblasti energetiky, projekce, dodávku, montáž a údržbu el. zařízení všech napěťových hladin a zabezpečení provozu energetických zařízení nn-vn.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu 2M Energo spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.