Elektronické informační systémy

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 1120 celkem 91
ELVIS

ELVIS

Vývoj, výroba a dodávky docházkových, přístupových, zabezpečovacích systémů, výroba odbavovacích turniketových systémů pro lyžařské vleky a koupaliště. Bezkontaktní identifikační snímače již od 1700,- Kč. Výroba zakázkové elektroniky a software.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Odbavovací turniketový systém
Poslat zprávu ELVIS
American Security spol. s r.o.

American Security spol. s r.o.

Výroba, distribuce a export elektronických zařízení na ochranu zboží proti krádeži v obchodech. Výroba, distribuce a export příslušenství systémů na ochranu zboží v obchodech, zejména detektory kovů, počitadla zákazníků a deaktivátory etiket.
Ukaž na mapě  
naše produkty: EAS systém
Poslat zprávu American Security spol. s r.o.
MINISTR

MINISTR

Zabýváme se vývojem a výrobou hlasovací systémů pro politické učely, ideálně využitelných pro řízení jednání zastupitelských a jiných rozhodovacích orgánů. Navrhujeme a instalujeme specielních audiovizuálních zařízení pro různé druhy využití.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Volební hlasovací systém
Poslat zprávu MINISTR
NWK TECHNOLOGY s.r.o.

NWK TECHNOLOGY s.r.o.

Vývoj a výroba průmyslové elektroniky. Vyrábíme informační panely pro měření rychlosti vozidel IPR10 a IPR11 řízených radarem. Radiová identifikace a přístupové systémy. Výroba autonomního přístupového systémy RFMR2. Výroba dálkový ovladačů na 433,92MHz.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Přístupové systémy, Radarové informační panely
Poslat zprávu NWK TECHNOLOGY s.r.o.

CERD ČR s.r.o.

Centrální registr dlužníků České republiky (CERD) je největším národním i nadnárodním bankovním informačním systémem (BRKI) a nebankovním informačním systémem (NRKI), který umožňuje vyhledávat nesplacené závazky osob a ekonomických subjektů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CERD ČR s.r.o.

ROSCH s.r.o.

Kompletní dodávky EZS, EPS, CCTV firmy Siemens, například Sintony 60. Různé druhy detektorů, čidel a ústředen pro zabezpečení objektů. Celá Česká republika.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ROSCH s.r.o.

MICROCOMP Plus s.r.o.

Integrace systémů v oblastech průmyslové automatizace, měření a regulace, slaboproudých technologií, řízení budov a informačních technologií.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MICROCOMP Plus s.r.o.

Weidmüller s.r.o.

Let's connect., Aktuálně, Řadové svorky, OMNIMATE PCB svorky a konektory pro plošné spoje, Průmyslové konektory HDC, Průmyslová elektronika, Elektroinstalační krabice pro průmyslové aplikace, Nářadí pro elektrotechniku, Systémy pro identifikaci, Průmyslové sběrnicové moduly vysokého krytí (SAI), Instrumentace pro průmyslový Ethernet
Poskytovatel řešení pro elektrické propojování, přenos, upravování a zpracovávání energie, signálů a dat v průmyslových prostředích.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Weidmüller s.r.o.

COMPEKON s.r.o.

IS COMPEKON, BLUEJET web CRM, SaaS, software pro obchod, objednávky, příležitosti, nabídky, marketing, kampaně, kontakty, outsourcing
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu COMPEKON s.r.o.

AV SAT electronic

Montáž a servis EZS, EPS, videosystémy, datové sítě, přístupové a docházkové systémy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AV SAT electronic
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.