Dřevostavby

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 219
VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA - domy pro radost...již 19 let. Vyrábíme a montujeme dřevostavby – dřevěné rodinné domy, rodinné domy na klíč, střešní vazníkové a tesařské konstrukce, bytové domy, výrobní haly a jiné objekty. Stavíme montované rodinné domy ze sendvičových dřevěných panelů.
Ukaž na mapě   internet: www.variovila.cz  
naše produkty: Dřevěné domy, Foukaná izolace, Montované dřevostavby na klíč, Nízkoenergetické domy na klíč, Pasivní rodinné domy, Střešní vazníkové konstrukce
Poslat zprávu VARIO VILA s.r.o.
EKOPANELY CZ s.r.o.

EKOPANELY CZ s.r.o.

Výroba a prodej ekopanelů, montované rodinné domy, domky, garáže, ekologické stavby, zahradní domky, dřevěné domy, dřevostavby, příčky, podhledy, podlahy, půdní vestavby, přístavby, obklady stěn, izolace, sadrokartony, mobilní příčky.
Ukaž na mapě   internet: www.ekopanely.cz  
naše produkty: Dřevostavby nízkoenergetické domy, Ekologický stavební materiál
Poslat zprávu EKOPANELY CZ s.r.o.
ELK s.r.o.

ELK s.r.o.

Společnost ELK s.r.o. patří do koncernu jednoho z největších výrobců dřevostaveb a srubů v Evropě. Domy ELK jsou domy pro život s vysokým standardem, nízkou spotřebou energií a rozsáhlým servisem dostupné pro každého.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domy na klíč, Dřevostavby, Montované rodinné domy, Nízkoenergetické domy, Srubové domy
Poslat zprávu ELK s.r.o.
VS DOMY a.s.

VS DOMY a.s.

Dřevostavby a montované rodinné domy na klíč - projekce, výstavba, realizace. Montované stavby na bázi celostěnových sendvičových panelů. Ekologická výstavba rodinných domů na klíč. Kvalita dle nejpřísnějších evropských standardů. Záruka 30 let na konstrukci!
Ukaž na mapě  
naše produkty: Domy na klíč, Dřevostavby, Montované dřevostavby, Nízkoenergetické domy
Poslat zprávu VS DOMY a.s.
MS HAUS s.r.o.

MS HAUS s.r.o.

Dřevostavby, roubené domy, sendvičové domy, rodinné domy na klíč. Montované rodinné domy. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč v oblasti dřevostaveb. Dřevostavby na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby na klíč, Dřevostavby - rodinné domy, Montované rodinné domy, Projekční práce, Rodinné domy na klíč, Roubené domy
Poslat zprávu MS HAUS s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábíme a stavíme dřevěné domy, montované domy, srubové domy a chaty, roubené domy. Montované dřevostavby a energeticky úsporné montované rodinné domy na klíč. Dřevostavby na klíč. Atypické rodinné domy – dřevostavba, bydlení pro každého.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované dřevostavby, Montované domy, Rodinné domy, Roubenky
Poslat zprávu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
KODEK

KODEK

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární kolektory, čističky odpadních vod, automatické ekologické kotle, podlahové otopné systémy, radiátory, konvektory. Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla. Provádíme energetické audity a poradenství v energetice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné montované domy, Kotle na tuhá paliva, Solární kolektory, Tepelná čerpadla
Poslat zprávu KODEK
DOMY D.N.E.S. s.r.o.

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Dřevostavby - ekonomické, nízkoenergetické rodinné domy na klíč, pasivní domy, montované dřevěné rodiné domy a stavby. Typové projekty dřevěných nízkoenergetických rodinných domů na klíč. Stavíme typové dřevěné montované rodinné domy a stavby na klíč.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby - montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč
Poslat zprávu DOMY D.N.E.S. s.r.o.
WOOD SYSTEM s.r.o.

WOOD SYSTEM s.r.o.

Dodáváme rodinné domy - dřevostavby, montované domy s dřevěnou masivní konstrukcí. Dřevostavby, ekologické a energeticky úsporné montované rodinné domy na klíč i v různém stupni rozestavěnosti. Individuální řešení velikosti, dispozic i rozsahu dodávky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevostavby rodinné domy
Poslat zprávu WOOD SYSTEM s.r.o.
WALFER spol. s r. o.

WALFER spol. s r. o.

Vyrábíme a montujeme na zakázku dřevěné domy a srubové domy na bydlení, víkendové domy, zahradní domky, dřevěná eurookna, vchodové dveře. Velkoobchod malířských, fasádních barev, nátěrů na dřevo a kovy. Zákaznický servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné domy, Srubové domy
Poslat zprávu WALFER spol. s r. o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.