Dřevěné hračky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 112
Karel Michalík - KAMI

Karel Michalík - KAMI

Naše firma vyrábí a prodává dřevěné hračky, nábytkové díly, uzávěry na láhve - korkové a plastové. Naše výrobky jsou z kvalitních materiálů. Výrobky jsou certifikovány. Kvalita výrobků, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěná jídelní židlička, Dřevěné hračky
Poslat zprávu Karel Michalík - KAMI
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Naše firma se zabývá prodejem dřevomateriálu, především prodejem palubek různých profilů a rozměrů, podlahových palubek. Nabízíme též nábytek z masivu, dřevěný zahradní nábytek, dřevěné dekorace, betlémy, dřevěné hračky a jiné výrobky ze dřeva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné hračky, Dřevěný nábytek z masivu, Dřevěný zahradní nábytek, Vánoční dřevěné betlémy, Zahradní nábytek
Poslat zprávu Jiří Vencl
DIHRAS

DIHRAS

Hlavní náplní firmy je výroba dřevěných hraček v provedení přírodním a barevném. Tradiční výrobce od r. 1992. Vysoká kvalita zpracování. Sortiment obsahuje 56 druhů dřevěných hraček, možnost výroby dřevěných chodících hraček na zakázku.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné hračky
Poslat zprávu DIHRAS
MAKRA

MAKRA

Martin KRAUS - MAKRA, firma s více jak 10-ti letou tradicí, zabývající se výrobou dětského nábytku. Specializujeme se na kompletní vybavení mateřských škol a dětských center v České republice a ostatních zemí EU.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dětské kuchyňské linky, Kuchyňky pro děti
Poslat zprávu MAKRA
DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK

DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK

Zakázková truhlářská výroba – houpací koně, dětský sluha, dřevěné stoličky, poličky, dřevěné figurky, zahradní altány, pergoly, zahradní domky, zahradní nábytek, dřevěné trakárky, žebřiňáky, stánky pro řemeslnické trhy, psí boudy, ptačí budky a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěná stolička, Dřevěné altány, Dřevěné figurky, Dřevěné zahradní domky, Dřevěný houpací kůň, Dřevěný trakař, Dřevěný zahradní nábytek, Dřevěný žebřiňák, Němý sluha
Poslat zprávu DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Stolařství Martinek s.r.o.

Stolařství Martinek s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici se sériovou výrobou hraček, reklamního dárkového zboží, kazet pro dárkové a průmyslové zboží a soustružené předměty. Všechny výrobky jsou vhodné i pro export. Finální výrobky jsme schopni dodat včetně zabalení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěný stojan na víno
Poslat zprávu Stolařství Martinek s.r.o.
ABAfactory s.r.o.

ABAfactory s.r.o.

ABAfactory. Original gifts for children and adults. Tradtional manufacturer of wooden toys and decorations.
Jsme výrobce dřevěných hraček a dekorací pro děti. Při výrobě dbáme na kvalitu a bezpečnost, ale také na originalitu a užitnou hodnotu. Veškerou výrobu provádíme v České republice. Máme dlouholeté zkušenosti s vývozem hraček do zahraničí.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ABAfactory s.r.o.

Roman Viták

V našem obchodě prodáváme dřevěné hračky od výrobce Brio, hlavně se pak zaměřujeme na vláčkodráhy, které máme v mnoha provedeních s možností rozšíření.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Roman Viták

DOKR spol. s r.o.

Krmítka pro ptáky, Ptačí budky, Dřevěné dekorace, ptačí budky, krmítka pro ptáky, dřevěné zahradní dekorace
Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou, vodoinstalatérství a topenářství, měření účinnosti spalovacího zdroje a servis výměny poměrových měřidel.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu DOKR spol. s r.o.

M.I.K.

Dřevěné hračky, hry, hlavolamy, učební pomůcky, reklamní předměty. Naše originální a ekologické výrobky podněcují fantazii, rozvíjejí mysl a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu M.I.K.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.