Dráty, kabely a svazky kabelů

Zde je 9 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 61
Conductix-Wampfler s.r.o.

Conductix-Wampfler s.r.o.

Těžiště činnosti firmy Wampfler spočívá ve vývoji, výrobě, poradenství a instalaci systémů pro přenos energie a dat k pohyblivým spotřebičům. Kabelové vlečky, troleje, navíjecí bubny, kroužkové sběrače, energetické řetězy, podvěsné dráhy a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.conductix.cz  
naše produkty: Energetické řetězy, Flexibilní kabely, Izolované napájecí troleje, Kabelové vlečky, Kabely pro výtahy, Kroužkové sběrače, Motorové bubny, Napájecí technika, Kabelové navíjecí bubny, Ploché kabely, Podvěsné dráhy, Troleje, Uzavřené troleje
Poslat zprávu Conductix-Wampfler s.r.o.
HESTEGO a.s.

HESTEGO a.s.

HESTEGO s.r.o. vyrábí teleskopické kryty, nosiče kabelů, stírací systémy, krycí měchy, teleskopické pružiny, roletové kryty, článkové zástěny, otočná okna, upínací systémy. Jsme schopni vyhovět představám a potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kovovýroba, Nosiče kabelů, Práškové lakování, Skládané krycí měchy, Stěrače vodicích ploch, Teleskopické kryty, Teleskopické pružiny, Zámečnická výroba, Zpracování plechů
Poslat zprávu HESTEGO a.s.
COMET OBALY, s.r.o.

COMET OBALY, s.r.o.

Náš sortiment: ocelové pásky válcované za studena, ocelové vázací dráty, umělohmotné PP pásky, polyesterové PET, PES pásky, spony na páskování, odvíječe na ocelovou pásku PP, PES, PET pásku, folie stretchové, papírové hrany, ochranné rohy, páskovačky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fixační folie, Ocelové vázací pásky, Ochranné hrany, Páskovačky, PET vázací pásky, Výroba drátů
Poslat zprávu COMET OBALY, s.r.o.
Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou

Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou

Významný český výrobce elektrotechnického spojovacího materiálu: řadové svorky RSA s příslušenstvím, zemní svorky, ekvipotenciální a odbočovací svorkovnice, svorkovnice pro stožáry veřejného osvětlení a další komponenty pro elektrotechnický průmysl.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Průchodkové desky a vývodky, Průchozí izolované svorky, Řadové svorky, Stáčecí konektory, Ekvipotenciální svorkovnice, Univerzální řadové svorky UTB a DTB, distribuční bloky OJL
Poslat zprávu Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou
Ray Service, a.s.

Ray Service, a.s.

Nabízíme kompletní řešení v oblasti výroby kabelových svazků a dodávek kabelových komponent. Jak naše výrobky, tak jednotlivé komponenty nacházejí své uplatnění v širokém spektru aplikací. Od vojenské a letecké techniky až po průmyslové aplikace.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kabelové svazky
Poslat zprávu Ray Service, a.s.
TECHNOBAL s.r.o.

TECHNOBAL s.r.o.

Společnost Technobal nabízí komplexní systémy balení a páskování. V našem širokém sortimentu naleznete páskovací stroje, balící stroje a vázací pásky. Dále nabízíme balící folie, papírové a plastové hrany a v neposlední radě i vázací dráty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balící stroje, Fixační folie, Ocelové dráty, Ocelové vázací pásky, Páskovačky, Plastové pásky
Poslat zprávu TECHNOBAL s.r.o.
Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s., je součástí švýcarského průmyslového koncernu Rieter, jehož historie sahá až od roku 1795. Dnes má koncern 15 000 zaměstnanců na 70 místech celého světa. Aktivity koncernu se dělí do dvou oblastí: Textile systems a Automotive systems.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Elektroskříně, Interiérové díly do osobních a nákladních automobilů, Kabelové svazky, Montáž kuličkových ložisek a podsestav, Montážní práce, Opracování kubických dílců, Opracování rotačních dílců, Posukovací stroje, Textilní dopřádací stroje, Tvářecí nástroje, Výroba dílů pro textilní stroje, Výroba nástrojů, Výroba plechových dílců a skupin, Výroba řemenů z materiálu Habasit, Vývoj nástrojů a dílů, Vývojové práce
Poslat zprávu Rieter CZ a.s.
APEL s.r.o.

APEL s.r.o.

Dispečerská centra, dispečerské panely, textové a grafické informační displeje, vyvolávací a vstupní systémy, výsledkové tabule, výroba rozváděčů a kabelových svazků, prodej výpočetní techniky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rozváděče, Vyvolávací systém
Poslat zprávu APEL s.r.o.
BREVIL, export-import, spol. s r.o.

BREVIL, export-import, spol. s r.o.

Svařovací dráty SG 2, SG 3, nerezové svařovací dráty a elektrody, materiály pro svařování hliníkových a měděných slitin, pro svařování pozinkovaných materiálů, svařovací dráty pro svařování žáropevných ocelí i tvárné litiny.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Frézovací kotouče, Svařovací dráty, Svařovací materiál, Trubičkový svařovací drát
Poslat zprávu BREVIL, export-import, spol. s r.o.
Šťastný elektronik

Šťastný elektronik

Výroba kabelových svazků pro veškerý průmysl. S kabelovými svazky dodáváme i mechanické a elektromechanické komponenty – polotovary pro další zpracování. Ruční montáže – kompletace. Obchod s metráží kabelů a elektrotechnických komponentů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Šťastný elektronik
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.