Dodavatelé stavebního materiálu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 59
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Vyrábíme pletiva pozink, plastovaná, průmyslové oplocení 3D, ploty oplocenka, ohrazenka, sloupky, rámy, brány, branky, ostnatý drát, plot trubičkový. Gabiony, rabice, tkaniny, kari sítě, mřížky, betonářská výztuž, úvazky, spony. Železářství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Drátěné ploty, Gabiony, Květinové podpěry, Lesní a dálniční oplocenka, Ostnatý drát, Plotové pletivo, Plotové sloupky, Práškové lakování, Úvazky, Vyhřívané dečky, Výztuhy do drobnozrnných betonů
Poslat zprávu DOPS s.r.o.
LINDAB s.r.o.

LINDAB s.r.o.

Výroba a montáž střešní krytiny z lakoplastovaného plechu, trapézových profilů a opláštění budov. Klempířská výroba - okapy, haly, C kazety, obkladové panely, ztracené bednění. Stříháme pozinkované, lakoplastované a hliníkové plechy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Falcovaná krytina, Lehké střešní krytiny, Okapový systém, Plechová střešní krytina, Plechové střechy, Plechové střešní krytiny, Střešní doplňky, Střešní krytina, Střešní okapy, Střešní svody, Střešní žlaby, Tenkostěnné ocelové profily, Trapézové plechy
Poslat zprávu LINDAB s.r.o.
BH - PLAST, spol. s r.o.

BH - PLAST, spol. s r.o.

Vyrábíme ucelený program plastových profilů pro kontaktní zateplování objektů a sádrokartonových konstrukcí. Dále vyrábíme základní profily pro kancelářský nábytek a speciální profily podle požadavků zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dilatační profil pevný, Ochranné rohy, Plastové nábytkové profily, Plastové stavební profily, Profily pro zateplovací systémy
Poslat zprávu BH - PLAST, spol. s r.o.
Ocelové konstrukce s.r.o.

Ocelové konstrukce s.r.o.

Společnost Ocelové konstrukce vyrábí a dodává široký sortiment vlastních ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků určených pro stavebnictví. Vyrábíme ocelové pozinkové balkony včetně stříšek a závěsné balkony. Specializujeme se na ocelové haly ASTRON.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fotovoltaické elektrárny, Ocelové haly, Ocelové konstrukce, Balkony
Poslat zprávu Ocelové konstrukce s.r.o.
DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábíme v široké nabídce ploty, pletiva, sloupky, branky a brány. Naše oplocení nachází uplatnění u rodinných domů, průmyslových objektů, sportovních areálů, pro zemědělské či lesní užití, bezpečnostní oplocení, sloupky, brány, ploty a pletiva.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bezpečnostní oplocení, Montáž plotů, Mřížové oplocení, Oplocení sportovišť, Pletivo na plot, Ploty na klíč, Posuvné brány, Samonosné brány, Sloupky na plot, Stavba plotů, Svařované panely
Poslat zprávu DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma byla založena v roce 1993 a v roce 2003 byla transformována na společnost s ručením omezeným. Zabýváme se specializovaným velkoobchodem a maloobchodem v oborech voda, topení a plynoinstalace. Zdarma poskytujeme poradenství v oboru.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Instalační systém PVC - CPVC, Krbová kamna, Vícevrstvá trubka Pex - Al - Pex
Poslat zprávu ŠKRAMPAL spol. s r.o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Skleněný svět dodává a montuje celoskleněné dveře, bezrámové příčky, dělící stěny a skleněné zábradlí. Realizujeme zakázky na skleněné výlohy, pochozí skla, skleněné schody, Lacobel a izolační dvojskla. Zrcadlové stěny a obklady barevným smaltovaným sklem.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoskleněné dveře, Pochozí skla, Skleněné markýzy, Skleněné podhledy, Skleněné příčky, Skleněné sprchové kouty, Skleněné zábradlí
Poslat zprávu Patrik Bujdák - Skleněný svět
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dodávky a montáže ocelových konstrukcí, zámečnické práce, výroba, dodávka a montáž celohliníkových prosklených konstrukcí systému Wicona, Schüco a jiné, dodávky a montáže skládaných a sendvičových obvodových plášťů, projektování a inženýrská činnost.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fasádní pláště, Ocelové konstrukce
Poslat zprávu OK mont - STM, spol. s r. o.
TVAR COM, spol. s.r.o.

TVAR COM, spol. s.r.o.

Firma vyrábí stavební systém TVAR a malosériové betonové prefabrikáty. Prodává ve vlastní prodejně stavební materiály. Projekce nabízí práce od studie po realizační projekt. Engineering zajišťujě projednání dokumentace, dodávky a montáže v průmyslu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Betonové stropní konstrukce, Prefabrikovaná betonová schodiště, Projektování investičních celků
Poslat zprávu TVAR COM, spol. s.r.o.
MPL TRADING, spol. s r.o.

MPL TRADING, spol. s r.o.

MPL TRADING je obchodní společnost specializovaná na oblast suché výstavby. Zabýváme se velkoobchodem a maloobchodem stavebními materiály. Poskytujeme komplexní řešení firmám v oblasti stavebnictví. Firma disponuje 11 prodejními sklady v ČR a SVK.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sádrokartony, Stropní podhledy, Tepelné zvukové protipožární izolace, Zateplovací systémy
Poslat zprávu MPL TRADING, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.