Čistící stroje

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 12
EKO-ŠIMKO s.r.o.

EKO-ŠIMKO s.r.o.

Věnujeme se již 20 let vývoji a výrobě odsavačů, vysavačů, odsávaných pracovních stolů s různou technologii. Naše výrobky naleznete ve více než 5900 firmách a laboratořích například České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Ukrajině, Rusku, USA, Austrálii.
Ukaž na mapě   internet: www.ekosimko.cz  
naše produkty: Mokré odsavače, Odsávací stoly, Průmyslové filtry, Průmyslové lokální a centrální odsavače, Průmyslové vysavače mobilní lokální a centrální vysavače
Poslat zprávu EKO-ŠIMKO s.r.o.
ECOCLEAN, spol. s r.o.

ECOCLEAN, spol. s r.o.

Firma Ecoclean se zabývá dovozem, distribucí a servisem čistící a úklidové techniky. Prodáváme průmyslové vysavače, extraktory, mycí stroje, zametací stroje, pomocnou úklidovou techniku, sanitární zboží včetně spotřebního materiálu, profichemii.
Ukaž na mapě   internet: www.ecoclean-praha.cz  
naše produkty: Čistící a úklidová technika, Extraktory, Mycí podlahové stroje, Podlahové pady, Průmyslové vysavače, Vysavač do výšek, Zametací stroje
Poslat zprávu ECOCLEAN, spol. s r.o.
KRAINTEK CZECH, s.r.o.

KRAINTEK CZECH, s.r.o.

Kraintek Czech se zabývá návrhem a prodejem zařízení pro čištění a odmašťování. Základem výroby se stala technologie čištění pomocí ultrazvuku od partnerské společnosti KLN Ultraschall GmbH, která se uvedenou problematikou zabývá víc než půl století.
Ukaž na mapě   internet: www.kraintek.cz  
naše produkty: Ultrazvuková čistící zařízení, Ultrazvukové čistící vany, Zařízení pro průmyslové odmašťování
Poslat zprávu KRAINTEK CZECH, s.r.o.
KRÄNZLE, spol. s r. o.

KRÄNZLE, spol. s r. o.

Profesionální čistící a úklidová technika, vysokotlaké stroje, čistící stroje, průmyslové vysavače, úklidové stroje, mycí stroje, mycí automaty, parní čističe, čistící prostředky, zametací stroje, čističe koberců, leštící stroje. PERFEKTNÍ SERVIS!
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící stroje, Mycí stroje, Parní čističe, Podlahové mycí stroje, Průmyslové vysavače, Tlaková myčka, Tlakové myčky, Vapka, Vysokotlaká myčka, Vysokotlaký čistič
Poslat zprávu KRÄNZLE, spol. s r. o.
Sedláček  s. r. o.

Sedláček s. r. o.

Řešíme materiály pro osobní i průmyslovou hygienu. Velkoobchod. KIMBERLY CLARK dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papírové ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice. Mycí pasty Dreumex. Prodej a servis Kärcher - čistící a úklidové stroje.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Abrazivní pasty na ruce, Čistící stroje, Dávkovače hygieny, Hygienické potřeby, Ochranné pracovní pomůcky, Pracovní židle, Průmyslové utěrky, Úklidové vozíky
Poslat zprávu Sedláček  s. r. o.
Sunexclean s.r.o.

Sunexclean s.r.o.

Prodáváme mycí a čistící prostředky, čistící techniku, úklidové stroje a mechanizaci, čistící stroje, průmyslové vysavače a profesionální vysavače, podlahové mycí stroje, tlakové myčky, zametací stroje. Nabízíme dezinfekční a hygienické systémy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící stroje, Ochranné pracovní pomůcky, Profesionální vysavače
Poslat zprávu Sunexclean s.r.o.
Jan Jagoš - HYGMONT

Jan Jagoš - HYGMONT

Autorizovaný prodejce čistících strojů Kärcher - vysokotlaké mycí stroje s ohřevem i bez ohřevu, vysavače, zametací stroje, podlahové mycí stroje, čističe na koberce, paročističe. Servis záruční a pozáruční - Kärcher.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čistící stroje, Čistící stroje Kärcher, Vysavače Kärcher
Poslat zprávu Jan Jagoš - HYGMONT

Iveta Chalupová

Bezkontaktní myčky různých typů a velikostí, profesionální vysokotlaké čisticí stroje, profesionální vysavače, úklidové služby..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Iveta Chalupová

Ing. František Čech

Dovoz, on-line prodej, půjčování, servis čistící techniky a souvisejících výrobků.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ing. František Čech
Fispoclean spol. s r.o.

Fispoclean spol. s r.o.

Prodej,servis úklidové a čistící techniky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Fispoclean spol. s r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.