Cihly

 
Stránka:   1
Zobrazuji firmy 18 celkem 8
Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Výroba a prodej kompletního cihlového systému POROTHERM, keramické překlady a stropy, broušené cihly, POROTHERM DRYFIX.SYSTEM, AKU cihly, superizolační cihly POROTHERM Si, lícové cihly a pásky TERCA, keramická dlažba TERCA.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Broušené cihly, Cihlový dům, Cihly, Keramické dlažby, Lícové cihly, Obvodové zdivo, Pálené cihly, Keramické překlady, Příčky, Stavba domu, Stropy, Terca klinker, Zděné domy, Zdivo porotherm
Poslat zprávu Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
WILD STONE

WILD STONE

Specializujeme se na výrobu a prodej lehčeného obkladového kamene, portlandských dlažeb a fásádních doplňků. Klademe velký důraz na kvalitu našich výrobků. Modernizujeme a zkvalitňujeme výrobu ve všech směrech. Pravidelně rozšiřujeme portfolio výrobků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Cihlová dlažba, Kamenné obklady, Portlandské dlažby, Přírodní kámen
Poslat zprávu WILD STONE
Rieder Beton, spol. s r.o.

Rieder Beton, spol. s r.o.

Výroba a obchod s betonovými výrobky. V naší nabídce naleznete: venkovní dlažbu, obrubníky, odvodňovací žlaby, oplocení, opěrné svahové systémy, protihlukové stěny, stropní panely, silniční panely, sklocementové fasádové desky a další produkty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Betonové výrobky Prefa, Lodžie, Opěrné stěny, Protihlukové stěny, Stropní panely, Svahové tvárnice
Poslat zprávu Rieder Beton, spol. s r.o.
Brickland s.r.o.

Brickland s.r.o.

Společnost BRICKLAND patří k největším českým dodavatelům lícových cihel, cihelných pásků a cihelné dlažby. Díky více než desetileté tradici, spolehlivosti a perfektním zákaznickým službám patří k vyhledávaným dodavatelům nejen v České republice a na Slovensku.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Cihelné dlažby, Cihelné pásky, Lícové cihly
Poslat zprávu Brickland s.r.o.

CLICK AND GO s.r.o.

Prodej zdících prvků z cihlového zdiva a prodej pórobetonových tvárnic, cihly porotherm, supertherm, keratherm, překlady a další potřeby pro stavbu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu CLICK AND GO s.r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.