Chlazení a výměna tepla

Zde jsou 3 sekce v kterých je 5 podsekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 239
Lindr chladicí a výčepní technika

Lindr chladicí a výčepní technika

Vyrábíme a prodáváme chladicí a výčepní techniku, chlazení na pivo, mobilní chlazení pro čepování piva, výčepní zařízení. Nabízíme vzduchové kompresory, sodabary, soudky, párty pípy, výčepní stojany a kompletní příslušenství pro výčepy piva.
Ukaž na mapě   internet: eshop.lindr.cz  
naše produkty: Chlazení na pivo, Kontaktní výčepní zařízení, Luxusní výčepní zařízení, Pivní chlazení, Pygmy, Sodobar, Vodní výčepní zařízení, Výčepní zařízení
Poslat zprávu Lindr chladicí a výčepní technika
Ventilátory Kadlec

Ventilátory Kadlec

Vyrábíme axiální průmyslové ventilátory průměru 250 - 1000 mm. Vzduchový výkon ventilátorů je 1000 - 40 000 m3/h při 50 - 500 Pa. Jsme výrobci axiálních ventilátorů pro zabudování do zdi, do vzduchotechnického potrubí.
Ukaž na mapě   internet: www.ventilatory-kadlec.cz  
naše produkty: Axiální ventilátory, Výroba průmyslových ventilátorů
Poslat zprávu Ventilátory Kadlec
SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.

Vyrábíme kondenzační, kompresorové a sdružené kondenzační jednotky, chladiče kapalin a speciální průmyslové chladiče, průtočné suché a mokré chladiče nápojů, výrobníky sodové vody a přístroje post-mix. Dále provádíme zpracování plechu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladicí zařízení, Průmyslové chlazení, Výčepní zařízení, Zpracování plechu
Poslat zprávu SINOP CB a.s.
KASTT, spol. s r.o.

KASTT, spol. s r.o.

Působíme na trhu v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a chlazení. V rámci svého oboru nabízíme a zajišťujeme: výrobu regeneračních výměníků a rekuperačních výměníků tepla vzduch / vzduch, kompletní dodávky TZB souborů a servisních činností.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Regenerační výměník tepla, Rekuperační výměník tepla
Poslat zprávu KASTT, spol. s r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naše společnost A-Z Chlazení se specializuje na montáž, servis chladících a klimatizačních zařízení. Postupem času jsme se vypracovali mezi významné velkoobchody s komponenty pro chladící a klimatizační techniku ( většinu náhradních dílů máme skladem ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladící boxy, Čističky vzduchu, Infračervené zářiče, Mobilní klimatizace, Nástěnné klimatizace, Plynová topidla, Průmyslové chlazení, Servis chlazení, Stropní ventilátory, Tepelná čerpadla, Výčepní zařízení, Vzduchotechnika
Poslat zprávu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
SeCesPol - CZ, s.r.o.

SeCesPol - CZ, s.r.o.

Výrobce výměníků tepla SECESPOL (se sídlem v Gdaňsku a obchodním zastoupením v Praze) se již více jak 25 let specializuje na vývoj, konstrukci a výrobu různých řešení a typů výměníků tepla.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bazenové výměníky tepla, Cena výměníků tepla, Nerezové trubky, Deskové výměníky tepla, Pharma výměníky tepla, Trubkové výměníky tepla, Výměníky tepla
Poslat zprávu SeCesPol - CZ, s.r.o.
Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.

Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.

Prodáváme Al chladicí profily. Dodáváme aktivní chlazení výkonové a pro MPC. Dále tepelně vodivé folie, podložky, distanční sloupky - plast, kov. 19 palcové skříně, RAC stojany, kontakty, konektory, samořezné D-SUB, MPC patice, LED diody.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Distanční sloupky, Hliníkové chladiče, Konektory, Přístrojové krabičky, Tepelně vodivá lepidla a pasty
Poslat zprávu Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
KPS Metal a.s.

KPS Metal a.s.

Vyrábíme výměníky tepla (včetně VTO a NTO), trubkové svazky, tlakové a netlakové nádoby, vzduchové chladiče, aparáty, míchadla, kolony, reaktory, kondenzátory, ejektory, odlučovače, hořáky, spalovací komory, komínové klapky, ocelové konstrukce, atd.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Spalinové výměníky, Tlakové nádoby, Výměníky tepla
Poslat zprávu KPS Metal a.s.
EKOTEZ, spol. s r.o.

EKOTEZ, spol. s r.o.

Chlazení, klimatizace, odvlhčování, vytápění, recyklace chladiv, výroba, prodej, servis, půjčovna, kompresory, chladící jednotky, mobilní a splitové klimatizace, interiérové, průmyslové a bazénové odvlhčovače, kondenzační kotle, topidla a hořáky Kroll.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Klimatizace, Odvlhčovače, Tepelná čerpadla pro zahradní jezírka
Poslat zprávu EKOTEZ, spol. s r.o.
Martin Kolena

Martin Kolena

Prodáváme, opravujeme a servisujeme kompresory. Ke kompresorům dodaváme i nahradní díly. Dodaváme filtry a sušičky vzduchu ke kompresorům, rozvod vzduchu ke kompresoru. Nabízíme kompresory značek ORLÍK, SCHNEIDER, MATTEI, SAUER ŽANDOV ( ČKD ŽANDOV ), FIAC.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kompresory pro průmyslové aplikace, Pístové kompresory, Příslušenství ke kompresorům
Poslat zprávu Martin Kolena
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.