Bytové osvětlení

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 42
DBK Glass s.r.o.

DBK Glass s.r.o.

Naše firma klade při výrobě svých výrobků důraz na kvalitu a jedinečnost ručního zpracování. Výrobní sortiment zahrnují české křišťálové lustry, nástěnná a stropní svítidla, stolní a stojanové lampy.
Ukaž na mapě   internet: cz.dbkglass.com  
naše produkty: České křišťálové lustry, Košové lustry, Křišťálová svítidla, Nástěnná svítidla, Ramenové lustry, Výrobce křišťálových lustrů, Výrobce křišťálových svítidel
Poslat zprávu DBK Glass s.r.o.
OSMONT, s.r.o.

OSMONT, s.r.o.

Jsme český výrobce interierového a exterierového osvětlení s tradicí od roku 1991. Vyrábíme luxusní designová svítidla - přisazená (stropní, nástěnná), závěsná, průmyslová a stolní. Nabízíme žárovkové, zářivkové a LED provedení svítidel.
Ukaž na mapě   internet: www.osmont.cz  
naše produkty: Opálová svítidla, Plastová svítidla
Poslat zprávu OSMONT, s.r.o.
ELITE BOHEMIA

ELITE BOHEMIA

Jsme česká rodinná firma zabývající se výrobou křišťálových svítidel, originálních svítidel na zakázku a výrobou stolních lamp v různých provedeních. Zabýváme se vývojem a výrobou moderních designových svítidel - CRYSTALION. Řada FRESH FROM ELITE - krása tradičních křišťálových svítidel inspirovaná svěží současností. Naše svítidla nabízíme a prodáváme po celém světě.
Ukaž na mapě   internet: www.elitebohemia.cz  
naše produkty: České křišťálové lustry, Moderní designová svítidla
Poslat zprávu ELITE BOHEMIA
ALLUX - STAV s.r.o.

ALLUX - STAV s.r.o.

Světlovody ALLUX jsou vhodné pro prosvětlení domů, kanceláří, komerčních budov, výrobních hal a podobně přirozeným denním světlem. Světlovody o průměru 25 cm, 35 cm , 55cm a 85 cm. Světlovody efektivně osvětlí místnosti s nedostatkem denního světla.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Světlovody
Poslat zprávu ALLUX - STAV s.r.o.
WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

Výroba, montáž a renovace širokého spektra svítidel. Klasické i moderní křišťálové, skleněné a kovové lustry. Na zakázku vyrábíme i nestandardní a velkorozměrová svítidla. Dekorativní, užitkové a umělecké sklo, skleněná bižuterie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: České křišťálové lustry, Lustry se skleněnými rameny, Moderní lustry, Lustry Murano, Skleněné lustry
Poslat zprávu WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
INGE Opava, spol. s r.o.

INGE Opava, spol. s r.o.

Společnost INGE Opava se již 20 let zaměřuje na vývoj a výrobu technických interiérových a exteriérových svítidel. Část výroby tvoří také speciální a atypická svítidla navržená a vyvinutá podle požadavků zákazníků.
Ukaž na mapě  
naše produkty: LED svítidla, Svítidla, Výrobce osvětlení
Poslat zprávu INGE Opava, spol. s r.o.

Osvětlení-svítidla.com

Online prodej osvětlení a svítidel značek Mantra, Searchlight, Maxlight, Viokef, Markslojd, Rendl, Aquaform, Lampgustaf a dalších. Nabízíme LED osvětlení, lustry, nástěnná i stropní svítidla, venkovní a koupelnové osvětlení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Osvětlení-svítidla.com

Petr Němec

Služby pro osvětlení a prodej svítidel. Přímý i výhradní dovoz od zahraničních výrobců, spolupráce s výhradními dovozci a výrobci v ČR. Dovoz, distribuce, velkoobchod, maloobchod, e-shop.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Petr Němec
PHILIPS Česká republika s.r.o.

PHILIPS Česká republika s.r.o.

Společnost Philips je světová firma se zabývá vývojem a výrobou produktů v oblastech zdravotní péče, spotřební elektroniky a osvětlovací techniky.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu PHILIPS Česká republika s.r.o.

COMPOLUX, spol. s r.o.

Vyrábíme bytové i zahradní osvětlení, svítidla opálová - krytí IP44, nouzová, bodová a další. Prodáváme také tabulové a ohýbané sklo.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu COMPOLUX, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.