Balící sáčky

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 22
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dekorační obalové materiály - dárkové sáčky, papírové tašky, balící papíry a fólie, papír, krepový papír, stuhy, obaly na květiny, sušené květiny pro aranžmá, dárkové balící materiály a další květinářské a balící doplňky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dárkové papírové tašky, Dárkové sáčky, Dekorační stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslat zprávu NIXE s.r.o.
ZLP s.r.o.

ZLP s.r.o.

Vyrábíme různé druhy fóliových obalů ( PP PE ) . Mezi naše produkty patří sáčky pro balení potravin, sáčky pro balení ovoce a zeleniny, sáčky pro balení textilu apod., pytle, tašky, přířezy a fólie včetně grafického zpracování a potisku fólie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Plastové poštovní obálky, Sáčky pro balení CD, Sáčky pro balení ovoce a zeleniny, Sáčky pro balení potravin, Sáčky pro balení textilu
Poslat zprávu ZLP s.r.o.
PIRANU GROUP s.r.o.

PIRANU GROUP s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou luxusních papírových tašek s bavlněnými nebo plastovými uchy, které jsou oblíbené z mnoha důvodů. Jsou ekologické a cenově dostupné. Dále vyrábíme papírové krabičky, tašky na víno a jiné obaly z kartonu a lepenky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Papírové tašky
Poslat zprávu PIRANU GROUP s.r.o.
LITOBAL s.r.o.

LITOBAL s.r.o.

Specializujeme se na výrobu papírových obalů, tašek, sáčků a kartonů dle požadavků a rozměrů. Vyrábíme specifické papírové obaly jako je balící papír v rolích, kupecké a svačinové papírové sáčky, papírové sáčky na Hot-Dog a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kartonové klopové krabice, Dárkové papírové tašky, Zakázková výroba papírových tašek
Poslat zprávu LITOBAL s.r.o.
DAVAN, spol. s r.o.

DAVAN, spol. s r.o.

Vyrábíme fixační fólie v ručním i strojním provedení - šíře rolí 100 mm, 250 mm, 500 mm, potravinové fólie v ručním provedení a šířích 300 mm a 450 mm, pre-stretch fólie v šíři 450 mm a síle od 7-8 my. Dále vyrábíme pytle a sáčky z PP, PE a HDPE.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fixační fólie
Poslat zprávu DAVAN, spol. s r.o.

AlMaPAP, spol. s r.o.

Balící papíry, sáčky, dárkové krabice, tubusy, kancelářské potřeby, drogerie, úklidové prostředky, školní pomůcky, nápoje.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AlMaPAP, spol. s r.o.

DAPAS spol. s r.o.

Balící sáčky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu DAPAS spol. s r.o.

ADORAH, spol. s r.o.

Balící sáčky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu ADORAH, spol. s r.o.

GREIT, spol. s r.o.

Pytel 70 x 110 cm, 60 µm, role 25 ks, CMR A4 5 listů, Stabilizační textilní páska 48 mm x 50 m barevné, Páska 19 mm x 33 m barevné, Lepící pásky, Odvíjecí strojky pro lepící pásky, Tašky, Sáčky, Folie, archy, plachty, Sáčky a pytle na odpad, Jednorázové nádobí, Papír, papírové sáčky, krabice, štítky, Gumičky, motouzy, jednorázové rukavice a stuhy, Vázací pásky a transportní obálky, Tiskopisy, Tonery a Cartidge, Lepicí pásky, Strojky pro lepicí pásky, Folie, Pytle na odpad, Krabice a papír, Provázky a gumičky, Tiskopisy a obálky, Tonery a cartridge
Balící sáčky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu GREIT, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.