Autoškoly

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 392
Autoškola Krátký

Autoškola Krátký

Naše autoškola v Praze provádí výcvik řidičů a školení řidičů. Získáte u nás řidičský průkaz skupin A, B, BE, C, CE, D. Poskytujeme i kondiční jízdy. Probíhá u nás příprava učitelů autoškol. Provádíme psychotesty pro řidiče nákladních aut a autobusů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Profesní průkaz řidiče
Poslat zprávu Autoškola Krátký
KT Autoškola

KT Autoškola

Připravíme Vás na profesi řidiče hlavně v klidu, bez zbytečného stresu v příjemném prostředí ve kterém rovněž absolvujete závěrečné zkoušky.Autoškola disponuje vozy Kia Cee, Kia Picanto, Škoda Fabia, Škoda Felicia, motocykly JAWA 810 Choper, atp.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu KT Autoškola

AUTOŠKOLA ZUZANÍK

Řidičské průkazy, možnost úhrady ve splátkách.Školení řidičů, kondiní jízdy, Kurzy autoškoly je možno absolvovat na sídlišti Jižní svahy.Individuální přístup k potřebám zákazníka.

Poslat zprávu AUTOŠKOLA ZUZANÍK

Autoškola CooL

Autoškola pro sk. A,B,C,E; nabízí kondiční jízdy, školení řidičů referentů, vrácení ŘP. Akreditované středisko provádí pravidelné profesní školení, vstupní školení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Autoškola CooL

Stanislav Fojtík

Autoškola Fojtík – autoškola Valašskokloboucka. Provozovatel Bc. Stanislav Fojtík – učitel s 20letou praxí v oboru – nabízí výukové kurzy v řízení motorových vozidel..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Stanislav Fojtík

Autoškola Šlechta s.r.o.

Autoškola Šlechta s.r.o. Hradec Králové poskytuje školení řidičů, kondiční jízdy, přezkoušení bodového systému a autoškolu pro všechny řidičské skupiny.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Autoškola Šlechta s.r.o.

AUTOŠKOLA - KALOUS s.r.o.

Autoškola - Kalous, Žamberk provádí výuku na skupiny A,B,C,E, školení řidičů, kondiční jízdy, rychlokurz - Žamberk, Letohrad, Jablonné a Ústí nad Orlicí..
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AUTOŠKOLA - KALOUS s.r.o.

Autoškola - Jaroslav Kladňák

Výuku a výcvik provádíme individuální formou ve volném čase našich žáků. Autoškola nabízí jízdy podle přání klienta, možnost zapůjčení učebnic.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Autoškola - Jaroslav Kladňák

Jaroslav Paták Autoškola

Provádíme výuku a vedeme kurzy k získání řidičských oprávnění pro motocykly, osobní a nákladní automobily, autobusy, traktory, přívěsy a jiné.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Jaroslav Paták Autoškola

Ladislav Nerovský

Autoškola Karviná Nerovský. Provádíme výcvik všech skupin AM, A1, A, A-nad 25kW, B, BE, T, C, CE, D , kondiční jízdy, školení řidičů referentů...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ladislav Nerovský
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.