Autoservisy

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 1169
MITERAL

MITERAL

Komplexní vybavení autoservisů: zvedáky, analyzátory, kouřoměry, diagnostika, geometrie kol, klimatizace, olejové hospodářství, karosárny, pneuservisy - vyvažovačky, stahováky, svářečky, nabíječky, startovací vozíky. Zastoupení značek BLACKHAWK, DECA.
Ukaž na mapě   internet: www.miteral.cz  
naše produkty: Vybavení autoservisů
Poslat zprávu MITERAL
AUTO COM Brno s.r.o.

AUTO COM Brno s.r.o.

Autosalon, autobazar a autoservis AUTO COM Brno prodává ojeté vozy a referenční vozy značek Škoda ( Octavia, Superb, Fabia ) Volkswagen, Audi. Prodej vozů zabavených leasingovými společnostmi. Komisní prodej vozidel. Zprostředkování leasingu a úvěru na místě.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Auta na prodej, Autobazar Brno, Autosalon Brno, Autoservis Brno, Krátkodobě jeté vozy, Nabídka vozů, Ojeté vozy, Prodej ojetých aut, Prodej užitkových aut, Škoda prodej, Užitkové vozy, Volkswagen autobazar
Poslat zprávu AUTO COM Brno s.r.o.
NEVA Západní Čechy s.r.o.

NEVA Západní Čechy s.r.o.

Firma NEVA Západní Čechy s.r.o. byla založena v roce 1999 jako následník firmy NEVA Group s.r.o., která od roku 1994 působí jako dealer prodeje nákladních automobilů značky DAF, holandské společnosti DAF Trucks N. V. pro region Západní Čechy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Daf, Nákladní automobily DAF, Servis nákladních vozů DAF
Poslat zprávu NEVA Západní Čechy s.r.o.
Požární technika KOMET s.r.o.

Požární technika KOMET s.r.o.

Předmětem činnosti naší firmy jsou celkové opravy požárních vozidel. Jedná se o opravy účelových nástaveb, ale i podvozkových částí, včetně motorů. Firma KOMET provádí i kontroly, servis, opravy a prodej hasicích přístrojů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kontrola protipožárních prostředků, Kontroly požární techniky, Opravy požární techniky, Prodej hasicích přístrojů
Poslat zprávu Požární technika KOMET s.r.o.
NoVa-car

NoVa-car

Kompletní financování a správa vozových parků malých a středních společností. Vyhotovení řešení na míru a osobní přístup ke všem klientům. Vlastní autoservis a odtahová služba.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Operativní leasing, Půjčovna aut v České republice
Poslat zprávu NoVa-car
Jan Císař - AUTO SERVIS

Jan Císař - AUTO SERVIS

V našem autoservisu provádíme opravy a servis automatických převodovek všech značek. Dále provádíme výměnu olejů, geometrii, diagnostiku, opravy hydroměničů, plnění klimatizací. Sháníme z havarovaných vozidel náhradní díly pro u nás prováděné opravy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automatické převodovky
Poslat zprávu Jan Císař - AUTO SERVIS
MOPAS a.s.

MOPAS a.s.

Akciová společnost Mopas Holešov má dlouholeté zkušenosti v opravárenské a montážní činnosti v automobilovém průmyslu. Je jedna z největších specializovaných opraven užitkových vozidel v České republice. Specializujeme se hlavně na automobily značky Tatra a Avia.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Náhradní díly na užitkové vozy
Poslat zprávu MOPAS a.s.
Vladimír Břehovský

Vladimír Břehovský

Jsme společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti autoopravárenství se specializací na lakování a karosářské opravy všech typů vozidel a dopravní techniky.
Lakovna se specializací na kamiony, návěsy, autobusy - Nabízíme veškeré lakýrnické a karosářské práce, včetně pískování a kytu, autorizovaný servis a prodej náhradních dílů značky LADA, pneuservis, vyřízení pojistné události a odtahovou službu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Vladimír Břehovský
AUTO - LEMI s.r.o.

AUTO - LEMI s.r.o.

Autoservis osobních,užitkových a nákladních vozidel. Prodej autodílů olejů a provozních kapalin. Přestavby a servis vozidel na LPG. Opravy a servis klimatizací. Diagnostika a servis elektro. Generální opravy vznětových a zážehových motorů. Opravy ka
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu AUTO - LEMI s.r.o.

Autodílna Chládek

Naše autodílna Vám nabízí kompletní servis automobilů všech značek a typů. Pneuservis, přípravy a zajištění STK, zabezpečení vozidel, montáž a servis tažných zařízení. Karosářské práce, zajištění odtahu vozidla.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Autodílna Chládek
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.