Alternativní medicína a léčitelé

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 69
Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Výroba a prodej bylinných tinktur z pupenů rostlin s léčivými účinky. Veškeré tinktury a ostatní výrobky prošly schválením ve Státním zdravotním ústavu Ministerstvem zdravotnictví.
Ukaž na mapě   internet: www.nadeje-byliny.eu  
naše produkty: Betaglukan, Borelióza kúra na doléčení, Bylinky a tinktúry, Bylinné protivirové tinktury, Bylinný med API IMUN, Klidex, Koupel lymfatický systém, Kúra na křečové žíly, Kúra na podporu hubnutí, Kúra pro prevenci rakoviny, Parazin, Třezalkový olej
Poslat zprávu Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
AUSTRALIAN REMEDY

AUSTRALIAN REMEDY

Firma je zaměřena na dovoz a prodej vybraných vysoce kvalitních přírodních produktů z Austrálie. Firma Australian Remedy vlastní výhradní zastoupení renomovaného australského výrobce na dovoz pro všechny státy EU. Všechny produkty jsou 100% přírodní.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bioaktivní koenzym Q10, Extrakt z borůvek, Ginkgo biloba, Olej ze žraločích jater, Premium Echinacea, Super OPC Antioxidant, Tekutý vápník
Poslat zprávu AUSTRALIAN REMEDY
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

V naší nabídce lze nalézt typické thajské masáže, ale i aromatickou masáž celého těla, reflexní masáž chodidel nebo masáž zaměřenou na odstranění celulitidy. Veškeré masáže provádějí certifikované terapeutky z Thajska. Nabízíme dárkové certifikáty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Masáže, Thajské masáže
Poslat zprávu SABAI, s.r.o.
Thai Sun, s.r.o.

Thai Sun, s.r.o.

Tradiční thajská masáž je pověstné umění, které se předává z generace na generaci a jehož kořeny sahají do starověku do doby před 2500 lety, tak zvané doby Buddhy. Dřívě se umění thajské masáže věnovali především lékaři protože vyžaduje dokonalou znalost těla.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Thajské masáže
Poslat zprávu Thai Sun, s.r.o.
Telefon: WEB:

Telefon: WEB:

Šamanismus a šaman léčí celého člověka. Patříme do oboru léčitelství, alternativní medicíny a psychologických poraden. Pořádáme šamanské semináře. Naše témata: láska, zdraví, výchova dětí, smrt blízkých, trauma, rituály, životní krize a pomoc.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Telefon: WEB:

MUDr. Dagmar Nováková Ryšánková

Naše ordinace poskytuje komplexní léčbu alternativními celostními metodami jako je homeopatie, EAV a akupunktura. Začínáme tam, kde končí západní medicína.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MUDr. Dagmar Nováková Ryšánková

alternativní poradna ALMON

Nabídka služeb z oboru léčitelství, poradenství s energiemi těla, prevence nemocí, harmonizace čaker a energií, vliv mezilidských vztahů na naše tělo.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu alternativní poradna ALMON

Marcela Hrnčířová

KINEZIOLOGIE - ONE BRAIN. Jednotný mozek znamená spolupráci pravé a levé hemisféry, tedy celého mozku.
Citlivým způsobem pomůže při podpoře imunitního systému, doplnění energie při vyčerpání. Řeší problémy s úzkostmi, depresemi a fobiemi.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Marcela Hrnčířová

Lenka Nedvědová

Tradiční čínská medicína Tian shi, prodej poravinových doplňků. Detoxikace organismu, zlepšení obranyschopnosti. Bioaktivní doplňky stravy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Lenka Nedvědová

Ludmila Sedláková

Alternativní léčba a poradenství při léčbě a prevenci závažných onemocnění, pořádání kurzů a přednášek zdravého životního stylu.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Ludmila Sedláková
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.