Zdroje energie

Zde je 5 sekcí

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 31
H+D Elektromontáže s.r.o.

H+D Elektromontáže s.r.o.

Na českém trhu působíme od roku 1995. Máme bohaté zkušenosti v oblasti elektromontáží, montáži solárních systému a ve výrobě rozvaděčů nízkého napětí. Projekční činnost: výpočty osvětlení, výkresové dokumentace v PC Schematic, Autocad.
Ukaž na mapě   internet: www.hd-elektro.cz  
naše produkty: Elektroinstalace, Elektromontáže, Inteligentní elektroinstalace Loxone, Montáže elektro, Výroba rozvaděčů nízkého napětí
Poslat zprávu H+D Elektromontáže s.r.o.
Spálovský, a.s.

Spálovský, a.s.

Více jak 25 let se specializujeme na výrobu rozváděčů NN do 1000V a 6300A, výrobu a prodej oceloplechových rozváděčových skříní - jsme smluvním distributorem italské společnosti E.T.A. Velkoobchod elektrotechnickým materiálem a kompletní zákaznický servis.
internet: www.spalovsky.cz  
naše produkty: Elektrické rozváděče, Rozváděčové skříně
Poslat zprávu Spálovský, a.s.
MEZSERVIS spol. s r. o.

MEZSERVIS spol. s r. o.

Projekce a výroba zařízení pro regulaci a automatizaci elektrických pohonů, pracovních strojů a technologických zařízení. Výroba: výtahové rozvaděče, rozvaděče NN. Zkušební technika pro automobilový průmysl. Opravy a servis produktů firmy Siemens.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dynamometry, Opravy a servis SINUMERIK, SIMATIC S5, S7, Řízení technologických procesů, Výroba rozvaděčů nízkého napětí
Poslat zprávu MEZSERVIS spol. s r. o.
EXIMET TRAFO, spol. s r.o.

EXIMET TRAFO, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme transformátory, tlumivky a vinuté díly, nabízíme nejen kompletní klasický sortiment nízkonapěťové a vysokonapěťové produkce, ale i speciální produkty na přání zákazníka. Opravy suchých impregnovaných a olejových transformátorů a tlumivek.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Reaktory, Tlumivky, Transformátory
Poslat zprávu EXIMET TRAFO, spol. s r.o.
PROPULS SOLAR s.r.o.

PROPULS SOLAR s.r.o.

Výroba solárních kolektorů Suntime®. Dodávka kompletních solárních systémů pro ohřev teplé vody, přitápění a ohřev bazénů. Vysoká životnost, vysoký energetický zisk. Certifikace: SolarKeymark, ISO 9001:2009, ČVUT Praha, ISE Freiburg ( SRN ), TSU ( SK ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Sluneční kolektory, Solární energie, Solární kolektory, Solární systémy
Poslat zprávu PROPULS SOLAR s.r.o.
ČES, s.r.o.

ČES, s.r.o.

Dodávka a montáž měřící a regulační techniky. Výroba rozvaděčů, software M+R, projekce M+R, VZT, ÚT, EPS, EZS. Prodej regulační techniky. Dodávka a montáž kotelen, výměníkových stanic na klíč. Měřící a regulační technika, elektrické a průmyslové rozvaděče.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Měření a regulace, Rozváděče MaR
Poslat zprávu ČES, s.r.o.
fgFORTE s.r.o.

fgFORTE s.r.o.

Jsme přední český výrobce průmyslových baterií a akumulátorů. Produkty členíme do kategorií: fgFORTE bezúdržbové akumulátory - záložní zdroje, trakční baterie - baterie do vysokozdvižných vozíků a pohyblivých aplikací, autobaterie, bateriové systémy a servis.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Autobaterie, Nabíječka baterie, Záložní zdroj napájení
Poslat zprávu fgFORTE s.r.o.
FVE SOLAR GROUP s.r.o.

FVE SOLAR GROUP s.r.o.

Baterie VISION BATT Nabízíme široké spektrum VRLA baterií pro průmyslové aplikace, včetně AMG, GEL, baterie pro komunikační systémy, Eurobaterie, baterie s hlubokým cyklem, úniková osvětlení, solární systémy a větrné elektrárny, akumulační systémy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu FVE SOLAR GROUP s.r.o.

Blaster Services s.r.o.

Půjčovna elektrocentrál a dieselagregátů. Půjčujeme záložní zdroje elektrické energie včetně dopravy, instalace a obsluhy. Služba dostupná 24hodin denně v rámci celé České republiky. Agregáty a záložní zdroje na zavolání.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Blaster Services s.r.o.

SMART SOLAR s.r.o.

Firma dodává kompletní realizace na klíč pro fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a inteligentní domy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu SMART SOLAR s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.