Zdravotní materiál

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 67
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zabýváme se vývojem, výrobou, distribucí a exportem plastů. Používáme technologie vytlačování a vstřikování plastů. Vyrábíme stavební plastové profily pro zateplování, sádrokartony, omítkové; ochranné trubky, mikrotrubičky, trubky pro rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukaž na mapě   internet: www.mat-plasty.cz  
naše produkty: Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů, Ochranné trubky, Plastové stavební profily, Trubky pro rozvody vzduchu
Poslat zprávu MATEICIUC a.s.
MEDICA FILTER spol. s r.o.

MEDICA FILTER spol. s r.o.

Český výrobce a dodavatel zdravotnických prostředků. Široký sortiment zahrnuje operační a ambulantní sety, operační roušky a operační oděvy. Obvazy, obinadla, tampony, komprese, náplasti. Dále zdravotnické oděvy, lékařské pláště, oděvy s výstražnými prvky a další.
Ukaž na mapě   internet: www.medicafilter.cz  
naše produkty: Operační pláště, Operační sety, Ortopedické kalhotky
Poslat zprávu MEDICA FILTER spol. s r.o.
PANEP s.r.o.

PANEP s.r.o.

Obvazový materiál, výrobky pro ošetření ran z gázy a netkaného textilu, sterilní sety pro ambulantní výkony, sety jednorázového operačního krytí PANEP STERISET, obinadla, operační pláště a ochranné pomůcky, jednorázová prostěradla.
Ukaž na mapě   internet: www.panep.cz  
naše produkty: Operační krytí, Operační sety
Poslat zprávu PANEP s.r.o.
svorto.cz s.r.o.

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické vložky pro příčně a podélně ploché nohy, individuální ortopedické vložky na míru, speciální a sportovní vložky, ortopedické pomůcky pro nohu - korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka. Prodáváme gelové ortopedické pomůcky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dětská obuv, Ortopedické vložky
Poslat zprávu svorto.cz s.r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. působí v mnoha zemích světa. Orientujeme se na činnosti spojené s projekcí, dodávkou, validační činností a servisem staveb pro náročné technologie ( čisté prostory ) v oblastech využití jako je farmacie, chemie, elektrotechnika, zdravotnictví a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čisté prostory na klíč, Čisté prostory pro farmacii, Moderní operační sály, Stavby zdravotnických prostor, Vybavení laboratoří
Poslat zprávu BLOCK a.s.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Přístroje, séra, reagencie a další produkty pro zdravotnické laboratoře. Lékařský nábytek a dalšího vybavení zdravotnických pracovišť a ústavů sociální péče. Dodavatel zdravotnické techniky a vybavení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lékařský nábytek pro zdravotnická pracoviště
Poslat zprávu BIOPHYS, spol. s r.o.
ProSpon, spol. s r.o

ProSpon, spol. s r.o

Návrh, vývoj, výroba a distribuce nástrojů a implantátů pro ortopedii, traumatologii, chirurgii a strojírenskou výrobu. Firma byla založena v roce 1992, dodáváme do státních i soukromých zdravotnických zařízení v České republice, Slovensku, Rusku a Francii.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Externí fixátory
Poslat zprávu ProSpon, spol. s r.o
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Vyrábíme vysoce účinné individuální ortopedické pomůcky. Jsou léčeny vrozené a získané vady u dětí, zejména skolióza. Stabilizace po úrazech a operacích. Prodáváme obuv pro zdravé obouvání i sériové ortopedické pomůcky a další zdravotnické potřeby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ortopedické pomůcky, Skolióza
Poslat zprávu ORTOTIKA, s.r.o.
INVAZ s.r.o.

INVAZ s.r.o.

Prodáváme a vyrábíme zdravotnické potřeby, gázu, obinadla, textilie a pracovní pomůcky. Výrobky certifikovány ČSN EN ISO 13485 / 2003. E - shop zdravotního materiálu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hydrofilní obinadla
Poslat zprávu INVAZ s.r.o.
JANYŠKOVÁ s.r.o.

JANYŠKOVÁ s.r.o.

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru. Po domluvě očalouníme cokoliv ( volant osobního automobilu, zdravotnická technika, sedadla do osobních vlaků, sedačky ). Šití na zakázku: stánky, markýzy, fóliovníky, přístřešky k obytným přívěsům, závěsné plachty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Čalounění porodních křesel, Čalounění sedadel pro osobní dopravu, Čalounění vyšetřovacích postelí
Poslat zprávu JANYŠKOVÁ s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.