Výškové práce

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 15
MT Hardy s.r.o.

MT Hardy s.r.o.

Naše společnost se zabývá především výškovými pracemi. Kam se nedostane lešení, či jiná technika, tam se dostaneme my. Máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce, klempířství a další.
Ukaž na mapě   internet: www.hardymt.cz  
naše produkty: Čištění fasád, Čištění okapů, Dilatační spáry, Mytí oken ve výškách, Nátěry fasád, Nátěry okapu, Nátěry plechových střech, Ochrana proti holubům, Opravy fasád, Opravy komínů, Postřiky proti pavoukům, Zábrany proti holubům
Poslat zprávu MT Hardy s.r.o.
Hromy Bischof

Hromy Bischof

Naše firma nabízí dlouholeté zkušenosti s montáží, opravami a revizemi hromosvodů s důrazem na dodržování norem a kvality práce. Dále provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Možnost bezplatné konzultace a vypracování cenové nabídky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hromosvod, Hromosvody, Montáž hromosvodu, Revize hromosvodů, Výškové práce
Poslat zprávu Hromy Bischof
Zarges CZ, s.r.o.

Zarges CZ, s.r.o.

V naší nabídce najdete kompletní sortiment techniky pro práci ve výškách: žebříky, lešení, schody, přechody, podesty, schůdky, stoličky, štafle, poklopy, speciální žebříky a lešení, zdvihací plošiny, stavební dopravníky nebo také speciální konstrukce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Práce ve výškách, Střešní žebříky, Žebříky
Poslat zprávu Zarges CZ, s.r.o.

Vaše Výšky s.r.o.

Veškeré těžko dostupné práce ve výškách, které vykonávají profesionálně vyškolení zaměstnanci s dlouholetou praxí, kteří vlastní osvědčení vykonávat tuto činnost. Cílem firmy je zvládnout i tu nejsložitější zakázku našich klientů v nejkratším možném
Ukaž na mapě   internet: www.vasevysky.cz  
Poslat zprávu Vaše Výšky s.r.o.

Stavební a výškové práce Horolezci.biz

Provádíme stavební a výškové práce. Naši pracovníci jsou profesionály a mají mnohaletou praxi a mnoho zkušeností v oboru. Zajištujeme zednické, pokrývačské, klempířské, natěračské a další stavební práce.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Stavební a výškové práce Horolezci.biz

Výškové práce Čermák

Zajišťujeme výškové práce pomocí horolezeckých technik v Praze a jejím okolí. Provádíme opravy a montáže ve výškách, rizikové kácení stromů, odstranění sněhu a jiné.
Zajišťujeme výškové práce pomocí horolezeckých technik. Provádíme opravy a montáže ve výškách, montáž oken, mytí budov, natěračské práce, opravy fasád, rizikové kácení stromů, odstranění sněhu atd.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Výškové práce Čermák
HELITEAM CZ s.r.o.

HELITEAM CZ s.r.o.

Letecké práce vrtulníky, létající jeřáb,montážní práce , VIP lety , filmování z vrtulníku , fotografické lety, jeřábnické práce vrtulníkem, vazačské a výškové práce.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu HELITEAM CZ s.r.o.

Filip Sokol

Provádíme výškové práce horolezeckou technikou, mytí oken a fasád, výškové mytí oken, montážní a natěračské práce, odklízení sněhu ze střech...
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Filip Sokol

Patrik Augustin

Hledáte společnost, které Vám nabídne práce ve výškách? Rádi byste výškové práce přenechali někomu jinému, kdo se o ně za Vás postará?
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Patrik Augustin

Karel Hynek

Výškové práce Praha – zajišťujeme práce ve výškách jako mytí oken, nátěry fasád, čištění okapů i úklidové práce a služby Praha.
Výškové práce Praha – zajišťujeme práce ve výškách jako mytí oken, nátěry fasád, čištění okapů i úklidové práce a služby Praha.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Karel Hynek
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.