Výrobci palet

 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 28
První Paletová Společnost s.r.o.

První Paletová Společnost s.r.o.

Vyrábíme palety EUR, palety Standart, atypické palety dle zadání, včetně sušení a IPPC. Vykupujeme a prodáváme palety EUR použité i Standart, poskytujeme komplexní poradenství a paletový servis. Doprava vlastní. Certifikace: IPPC.
Ukaž na mapě   internet: www.euro-palety.com  
naše produkty: Dřevěné palety, Europalety, Palety, Použité palety
Poslat zprávu První Paletová Společnost s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. působí v papírenském průmyslu v oblasti zpracování papíru. Specializuje se ve výrobě ekologických výplňových, fixačních a obalových materiálů z voštin a Fixboard ® - palet, přepravních boxů, řadí se mezi přední středoevropské výrobce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Bílá korková magnetická tabule, Lisované papírové rohy, Papírové palety, Papírové voštiny, Přepravní papírové boxy, Voštinové desky
Poslat zprávu MELECKY a.s.
PPS Holding, s.r.o.

PPS Holding, s.r.o.

Výroba a prodej nových palet EUR a Standart, nových atypických palet dle konkrétních požadavků klienta. Výkup a prodej použitých palet EUR. Provádíme sušení zboží na požadovanou vlhkost a IPPC ošetření. Zajišťujeme dopravu zboží vlastními nákladními vozy.

naše produkty: Europalety, Nové palety Atyp, Nové palety EUR, Nové palety Standard, Výkup a prodej použitých palet EUR
Poslat zprávu PPS Holding, s.r.o.
FEPO - europalety,s.r.o.

FEPO - europalety,s.r.o.

Nabízíme palety a paletové nástavce ošetřené proti kůrovci pro vývoz do Číny a USA. Již od roku 1996 se zabýváme výkupem použitých palet, výrobou nových palet a opravami palet EUR a standard a také vyrábíme palety a europalety dle přání zákazníka.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Palety, Výkup palet, Výroba palet
Poslat zprávu FEPO - europalety,s.r.o.
SAJL, s.r.o.

SAJL, s.r.o.

Naše společnost SAJL vyrábí dřevěné obaly především dřevěné palety EUR, jednocestné dřevěné palety a atypické dřevěné palety. Přířezy pro výrobu palet zkracujeme na přesných zkracovacích pilách.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné palety EUR, Prodej palet, Výroba palet
Poslat zprávu SAJL, s.r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Společnost JACER-CZ, a. s. se zabývá výrobou a prodejem palivového dřeva (volně ložené nebo balené v rašlových pytlích), prodejem stavebního, konstrukčního (hranoly, fošny, prkna, latě) i paletového řeziva. Jsme stabilním a dlouhodobým producentem palet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné obaly, Dřevěné palety, Palivové dřevo
Poslat zprávu JACER - CZ, a.s.
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Dřevěné palety jsou naším nosným výrobním programem a obchodní činností. Nabízíme komplexní portfolio služeb - dřevěné EUR palety, dřevěné palety prosté, dřevěné palety, dřevěné palety UK a dřevěné palety odlehčené.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné EUR palety
Poslat zprávu WOODCITY s.r.o.
WORLD COMMERCE, s.r.o.

WORLD COMMERCE, s.r.o.

Vyrábíme dřevěné palety EUR z kvalitních přířezů dle UIC 435-2. Opravujeme dřevěné palety, převážně EUR a standard. Jsme držitelem licence na výrobu a opravy palet EUR. Vykupujeme palety EUR a standard, i poškozené. Doprava všech palet v ceně.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné palety EUR
Poslat zprávu WORLD COMMERCE, s.r.o.
Martin Somol

Martin Somol

Privátní firma, zabývající se kompletním paletovým servisem, výrobou, opravou palet. Prodáváme ročně více jak 500 tisíc ks palet. Kompletní paletové hospodářství včetně třídění palet, oprav poškozených EUR palet a vratných palet dle platné ČSN.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné palety EUR
Poslat zprávu Martin Somol
AZ palety s.r.o.

AZ palety s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem a výkupem palet. Nabízíme - europalety, standardní palety, atypické palety a plastové palety. Vyrábíme dřevěné palety a obaly, jakýchkoliv rozměrů. Můžeme pro Vás zajistit výměnu palet, nebo i likvidaci palet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Dřevěné eur palety, Europalety, Palety
Poslat zprávu AZ palety s.r.o.
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.