Ubytování

Zde je 13 sekcí v kterých je 45 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 2130 celkem 117
AVANTI Hotel

AVANTI Hotel

Hotel AVANTI Brno - specialista na firemní akce a konference. On-line objednávky, ubytování, gastronomie, služby, rezervace vstupenek na kulturní akce v Brně a okolí, konferenční prostory, wellness centrum, bowling a jiné.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel v Brně, Konferenční prostory Brno
Poslat zprávu AVANTI Hotel
HOTEL Vacek

HOTEL Vacek

Ubytování v hotelu**** v historickém centru Hradce Králové. Hotel je situován ve velice atraktivní části města ať už se jedná o historické, kulturní a nebo sportovní vyžití. Ubytování nabízíme ve dvaceti pokojích či apartmánech se špičkovým vybavením.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Ubytování Hradec Králové
Poslat zprávu HOTEL Vacek
Penzion Anitka Brno

Penzion Anitka Brno

Ubytování v Brně v penzionu Anitka. Klidné prostředí, kousek od středu města Brna, spojení městskou dopravou. Vhodné ubytování v Brně pro jednotlivce i skupiny s plným zázemím. Možnost stravování v místě ubytování. Ubytování je celoroční i s parkovištěm.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Celoroční ubytování v Brně, ubytování bvv Brno, Ubytování Jižní Morava, Ubytování moto GP Brno
Poslat zprávu Penzion Anitka Brno
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Součástí objektu je hotelová restaurace ve sklepních prostorách, dále pizzerie a prodejní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Český Krumlov ubytování, Hotel Český Krumlov, Ubytování Český Krumlov
Poslat zprávu Hotel ARCADIE
Hotel MAS

Hotel MAS

Malebný Hotel MAS nabízí kompletní ubytovací a gastronomické služby, pořádání firemních akcí, kongresů, školení. Klidná lokalita Jižní Čechy. V ceně vstup do hotelového bazénu a snídaně. Jižní Čechy - ideální místo pro firemní akce, semináře, kongresy a ubytování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Firemní akce, Ubytování Jižní Čechy
Poslat zprávu Hotel MAS
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander nabízí ubytování ve 24 moderně vybavených pokojích vhodných nejen pro firemní, ale i rodinnou a turistickou klientelu. Ideální výchozí bod pro výlety do přírody a za památkami nebo aktivní dovolenou ( golf, cykloturistika a jiné ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Plzeňsko, Ubytování Plzeňsko
Poslat zprávu Hotel Alexander
MY HOTEL s.r.o.

MY HOTEL s.r.o.

Největší hotel Lednicko-valtického areálu vhodný pro rodiny s dětmi, firemní i privátní akce, v těsné blízkosti Zámku Lednice. My Hotel nabízí 49 pokojů, celkem 120 lůžek, kongresové prostory, vinný sklep, catering. Vlastní produkce bio vína.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotel Lednice, Ubytování Lednice, Ubytování v Lednici na Moravě
Poslat zprávu MY HOTEL s.r.o.
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal se nachází v samém srdci Prahy na Starém Městě, obklopen řadou historických památek. Rodinná atmosféra hotelu se snoubí s možností procházek k nedalekému Staroměstskému náměstí ( orloj, Týnský chrám ) a k návštěvě blízké Národní galerie.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Rodinný hotel v centru Prahy
Poslat zprávu Hotel Hastal Prague Old Town
Royal Route s.r.o.

Royal Route s.r.o.

Poskytujeme ubytování v Praze a ČR ( hotely i pro skupiny ). Služby v Praze - průvodci, doprava, vstupenky, plavba na lodi, svatby, rauty, semináře, kongresy, konference, školení, firemní akce v Praze i mimo Prahu. Služební cesty do Prahy a celé ČR.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v České republice, Hotely v Praze, Konference a školení, Osobní doprava po České republice, Přeprava osob v Praze, Ubytování v České republice, Ubytování v Praze
Poslat zprávu Royal Route s.r.o.
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachází v klidné části Prahy 9. Je přestavěn z historických hospodářských stavení na moderní, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderně vybavený hotel s kongresovými sály, salónkem a výtečnou restaurací.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hotely v Praze, Klidné ubytování v Praze, Kongresový hotel, Levné ubytování Praha 9, Moderní hotel v Praze
Poslat zprávu Hotel Chvalská Tvrz
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.