Stroje a zařízení na výrobu potravin

 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 34
Global Servis, spol. s r.o.

Global Servis, spol. s r.o.

Společnost GLOBAL SERVIS s.r.o. Chotěboř zajišťuje technickou a projektovou přípravu, dodávky a montáže technologických zařízení, výrobních linek a nerezových potrubních rozvodů včetně navazujících elektroinstalací, měření, regulace.
Ukaž na mapě   internet: www.globalservis.cz  
naše produkty: Technologické zařízení mlékáren
Poslat zprávu Global Servis, spol. s r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Nabídka vybavení obchodů, gastro zařízení, nářezových strojů, vah a pokladen. Prodej chladící a mrazící techniky, myček a nerezového nábytku. Významný dodavatel nářezových a masozpracujících strojů a chladicí technologie. Zajištění kompletního servisu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Baličky potravin, Chladící technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchyňské nádobí, Kuchyňské vybavení, Kutry na maso, MANCONI, Mrazící technika, Nářezové stroje, Nářezový stroj, Pekařské pece, SAM KUCHLER, Vitríny
Poslat zprávu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
TECHMIX s.r.o.

TECHMIX s.r.o.

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme míchací zařízení, chemické reaktory, bioreaktory a aparáty s míchadly pro chemický a potravinářský průmysl a pro řadu dalších oborů, které ve své činnosti využívají míchání, homogenizaci v kapalném prostředí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Míchací ústrojí, Míchací zařízení, Míchadla pro chemický a potravinářský průmysl
Poslat zprávu TECHMIX s.r.o.
Pacovské strojírny a.s.

Pacovské strojírny a.s.

Těžiště činnosti firmy spočívá ve výrobě zařízení z ušlechtilých nerezových materiálů a z mědi. Jde zejména o výrobu široké škály pivovarských zařízení, minipivovarů, lihovarských zařízení a pěstitelských pálenic, různých typů chladících zařízení.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Chladící tanky na mléko, Jednostupňové pěstitelské pálenice, Lihovary, Nádrže z nerezové oceli, Pivovary, Zařízení minipivovarů
Poslat zprávu Pacovské strojírny a.s.
KOVODĚL Janča s.r.o.

KOVODĚL Janča s.r.o.

Jsme tradiční český výrobce a v oblasti mědikovectví se zabýváme výrobou, prodejem a servisem kotlů a pěstitelských pálenic. Dodáváme kotle pro potravinářské účely a pro destilační aparatury, chladiče a velkoobjemové pěstitelské pálenice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Destilační zařízení, Kvasné nádoby, Měděné kotle, Pálenice, Pěstitelská pálenice, Zabijačkové kotle
Poslat zprávu KOVODĚL Janča s.r.o.
MOPOS

MOPOS

Firma Moravské potravinářské strojírny, a.s. Olomouc ( MOPOS ) je významným českým výrobcem a dodavatelem potravinářských technologií. Zabýváme se především výrobou strojů a zařízením pro pekárny ( pekařské stroje ), pivovary a sladovny ( sladovnické stroje ).
Ukaž na mapě  
naše produkty: Pekařské stroje, Sladovnické stroje
Poslat zprávu MOPOS
MD Praha, s.r.o.

MD Praha, s.r.o.

Naše společnost je nástupnickou organizací Strojobalu Praha a.s. Dodáváme potravinářské plnicí, zavírací a mlecí stroje a náhradní díly. Máme bohatou nabídku těchto strojů - zavíračky na plechové obaly, pístové plničky, mlýny a dopravníkové systémy.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MD Praha, s.r.o.

Milan Doubek

Zpracování nerezy a železa, dále také výrobky z mědi, mosazi vše v konečné úpravě, leštění, kartáčování, pozinkování a základních nátěrů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Milan Doubek

Strojírenský vývoj s.r.o.

Společnost se zabývá výhradně vývojem nových strojních zařízení.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Strojírenský vývoj s.r.o.

MAVET s.r.o.

Vývoj a zakázková výroba jednoúčelových strojů.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu MAVET s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.