Řezání laserem

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 14
KOVONA SYSTEM, a.s.

KOVONA SYSTEM, a.s.

Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Firma se zabývá zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Nabízíme i policové regály a dílenský nábytek.
Ukaž na mapě   internet: www.kovona.cz  
naše produkty: Kovové regály, Kovové výlisky, Kovový nábytek, Řezání laserem, Válcované profily, Zakázková kovovýroba
Poslat zprávu KOVONA SYSTEM, a.s.
SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti zpracování tenkých plechů. Provádíme řezání laserem, ohýbání, vysekávání, sváření, broušení, povrchové úpravy ( kooperace ) a montáž. Nabízíme rovněž konstrukční a vývojové práce, redesign a reengineering.
Ukaž na mapě   internet: www.svmetal.cz  
naše produkty: Řezání laserem, Sváření plechu, Zpracování plechu
Poslat zprávu SV metal spol. s r.o.
LINTECH, spol. s r.o.

LINTECH, spol. s r.o.

Firma Lintech nabízí prodej laserové technologie a značících systémů ( laserové značící, svařovací, atd ). Prodej laserové technologie na aplikace: laserového popisování, svařování, gravírování atp. Konstrukce jednoúčelových strojů, výroba průmyslových rozvaděčů.
Ukaž na mapě   internet: www.lintech.cz  
naše produkty: Laserové gravírování, Průmyslové značení, Stavba jednoúčelových strojů
Poslat zprávu LINTECH, spol. s r.o.
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Strojírenství - řezání plechu laserem, svařování nerezové oceli, CNC obrábění. Výroba strojů s mechanickým pohonem - drtiče, mulčovače, rozmetadla hnoje, rotory. Kovovýroba na zakázku. Práškové a mokré lakování, výroba sběracích senážních vozů. STS Strakonice.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lakování oceli, Svařování ocelových konstrukcí, Prášková lakovna, Práškové lakování kovů, Sběrací vozy, Sběrací vůz Horal, Svařování oceli, Výroba rotorů, Výroba zemědělské techniky
Poslat zprávu BISO - Keibel s.r.o.
Geomine a.s.

Geomine a.s.

Na zakázku vyrábíme plechové výrobky a vyvíjíme výrobky z plechu. Nabízíme kompletní služby - děrování plechu, řezání plechu laserem, ohraňování plechu, bodové svařování, pemování, broušení, lakování, zinkování, kataforézu a práce na výstředníkovém lisu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Děrování plechu, Ohraňování plechu, Povrchové úpravy, Řezání laserem, Řezání plechu laserem, Svařování
Poslat zprávu Geomine a.s.
OCELTECH, s.r.o.

OCELTECH, s.r.o.

Firma OCELTECH, s.r.o. zajišťuje obchodním partnerům služby v oblasti zpracování a tváření plechů. Kromě výrobních kapacit realizujeme i široký okruh služeb souvisejících s konstrukčním a technologickým poradenstvím. Vlastníme certifikaci ISO 9001:2001.
Ukaž na mapě  
naše produkty: CNC ohraňování plechů, Řezání laserem
Poslat zprávu OCELTECH, s.r.o.
MRB Sazovice, spol. s r.o.

MRB Sazovice, spol. s r.o.

Výroba - bezpečnostní dveře, protipožární dveře. Zpracování plechu, kovových i nekovových materiálů. Prášková lakovna. Řezání laserem trubek a jeklů, děrovací automaty, ohraňovací lisy, zakružování plechů, řezání vodním paprskem. Ocelové balkony.
Ukaž na mapě  
naše produkty: 3D řezání laserem
Poslat zprávu MRB Sazovice, spol. s r.o.
PTV, spol. s r.o.

PTV, spol. s r.o.

Firma PTV spol. s r.o. vyrábí a dodává kompletní systémy pro řezání a obrábění vysokotlakým vodním paprskem, vč. vysokotlakých čerpadel a dalšího vybavení. Samotné stroje i veškeré příslušenství jsou výhradně českého původu.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Abrazivo, Obrábění vodním paprskem, Řezání vodním paprskem, Stroj pro řezání vodním paprskem, Vodní paprsek náhradní díly, Vodní paprsek stroje, Vysokotlaké čerpadlo
Poslat zprávu PTV, spol. s r.o.
KOVO - PLAZMA s.r.o.

KOVO - PLAZMA s.r.o.

Naším nosným předmětem činnosti je strojírenská výroba, hlavně pak přesné zpracování plechů - řezání LASERem a CNC ohýbání. Zakázková kovovýroba, zámečnické práce. Spektrální analýza plechu. Moderní strojní vybavení TRUMPF, kvalifikovaní pracovníci.
Ukaž na mapě  
naše produkty: CNC zpracování plechu, Ohýbání, Řezání laserem
Poslat zprávu KOVO - PLAZMA s.r.o.
TINA Mělník,s.r.o.

TINA Mělník,s.r.o.

Český výrobce rehabilitačních pomůcek. Základní nabídku tvoří mechanické vozíky se zatížením až 400 kg, toaletní židle a vozíky, rehabilitační chodítka. Dále nabízíme řezání plechu ( trubek ) laserem, ohýbání přesných úhlů a frézování na CNC strojích.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mechanické vozíky
Poslat zprávu TINA Mělník,s.r.o.
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.