Multifunkční haly

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 19
Astron Buildings s.r.o.

Astron Buildings s.r.o.

Společnost Astron Buildings s.r.o. vyrábí ocelové konstrukce a montované haly Astron. Ocelové montované haly Astron slouží jako průmyslové haly, výrobní haly, sportovní haly, obchodní komplexy, sklady, logistická centra, zimní stadiony, vícepodlažní budovy, hangáry, nadzemní parkoviště a další.
Ukaž na mapě   internet: www.astron.biz  
naše produkty: Haly na klíč, Montované haly, Ocelové haly, Ocelové konstrukce, Průmyslové haly, Průmyslové stavby na klíč, Sportovní haly, Výrobní haly
Poslat zprávu Astron Buildings s.r.o.
UNIHAL - Svět montovaných hal

UNIHAL - Svět montovaných hal

Nabízíme výrobu ocelové konstrukce, montáž a dodávku montované haly - výrobní haly, sklady, administrativní haly, prodejní haly, autosalony, zemědělské haly, sportovní haly, opláštění hal a rekonstrukce ocelových hal. Zateplené i nezateplené haly.
Ukaž na mapě   internet: www.unihal.cz  
naše produkty: Montované haly, Montované výrobní haly, Ocelové konstrukce, Opláštění hal
Poslat zprávu UNIHAL - Svět montovaných hal
Callipso ProSport s. r. o.

Callipso ProSport s. r. o.

Výroba, prodej, pronájem, montáž a servis přetlakových nafukovacích hal a jejich příslušenství. Výroba a montáž rozvaděčů, elektroinstalace, elektrické rozvody, řízení a regulace.
Ukaž na mapě   internet: www.cpsport.eu  
naše produkty: Nafukovací haly
Poslat zprávu Callipso ProSport s. r. o.
ESA Interplan s.r.o.

ESA Interplan s.r.o.

Vyrábíme moderní nafukovací haly s lanovou konstrukcí. Provádíme montáž a servis přímo u zákazníka. Všechny materiály a jednotlivé komponenty jsou obstarávány u renomovaných dodavatelů ze zemí Evropské Unie. Podpora škol v Nepálu a Tibetu.
Ukaž na mapě   internet: www.calypso.eu  
naše produkty: Nafukovací haly
Poslat zprávu ESA Interplan s.r.o.
MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO nabízí montované haly za skvělé ceny a ve vysoké kvalitě. Montujeme zateplené haly, nezateplené haly, výrobní haly, sklady, prodejní haly, sportovní haly, administrativní haly. Nabízíme zastřešení haly, zateplení haly, opláštění haly, ocelové konstrukce.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované haly, Obloukové haly, Ocelové konstrukce, Sportovní haly
Poslat zprávu MONT-KOVO, spol. s r.o.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanin: bavlna, len, polyester a konfekce. Textilní haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstřešní a jiné fólie, syntetické usně a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utěrky. Vysokopevnostní vázací PET pásky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hebké povlečení, Kašírované folie, Koženky, Montované textilní haly, Paropropustné podstřešní fólie, Povlečení z mikrovlákna, Protipovodňové hrazení, Sportovní montované haly, Textilní garáže, Textilní klimamembrány, Těžké lněné tkaniny, Tkaniny pro pracovní ošacení
Poslat zprávu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
AB PARTY TENT, spol. s r.o.

AB PARTY TENT, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá pronájmem party stanů a VIP stanů a zároveň poskytováním kompletního servisu nezbytně nutného k uspořádání společenských, sportovních, firemních i soukromých akcí.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Mobilní haly, Party stan, Party stany, Potisk stanových plachet, Pronájem party stanů, Pronájem VIP stanů
Poslat zprávu AB PARTY TENT, spol. s r.o.
forward tenis

forward tenis

Firma s dlouholetou praxí ve výstavbě a rekonstrukci sportovišť. Výstavba hřišť s antukovým nebo umělým povrchem, beach volejbalová hřiště, fotbalová a víceúčelová hřiště. Nově nabízíme umělý povrch na hokejbal. Dále v naší nabídce nafukovací haly ARIZON.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Montované sportovní haly, Nafukovací haly, Sportovní hřiště, Výstavba sportovišť
Poslat zprávu forward tenis
TECHTEX s.r.o.

TECHTEX s.r.o.

Výroba velkoprostorových a přetlakových hal s textilním opláštěním, realizace sportovních povrchů, výstavba dětských hřišť. Výroba stanů, prodejní stánky, reklamní transparenty, přístřešky, vojenské stany. Společnost se zabývá stavební činností - sportovní stavby.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nafukovací přetlakové haly, Sportovní stavby, Umělé sportovní povrchy
Poslat zprávu TECHTEX s.r.o.

Martin Vlk

Sportovní podlahy do tělocvičen a sportovních hal, lajnování, značení sportovních hřišť, podlahářské práce.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu Martin Vlk
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.