Kabelky a tašky

Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 21
Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Galanterní a brašnářská výroba, šité díly pro automobilový průmysl, hlavně opěrky hlavy. Školní aktovky, dámské kabelky. Výroba s tradicí. Patříme k předním výrobcům kožené galanterie v České republice. Nabízíme peněženky, aktovky, kabelky a cestovní kufry.
Ukaž na mapě   internet: www.snezka-na.cz  
naše produkty: Šité díly pro automobilový průmysl, Volná kapacita šití
Poslat zprávu
ELEGA, spol. s r.o.

ELEGA, spol. s r.o.

Výrobní program obsahuje více než 350 standardních modelů z kůže, převážně z hovězin. Sortiment je stále doplňován o zhruba 100 modelů módních kabelek ze syntetických materiálů, cestovní zavazadla, opasky, peněženky a sortiment pro volný čas.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Kožené kabelky, Opasky, Pánské aktovky, Peněženky
Poslat zprávu

CatGang

CatGang pro vás už 6 let téměř po celém světě hledá originální tašky, brašny, kabelky, peněženky, pásky, boty a další módní doplňky, bez kterých se prostě neobejdete.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

REGALO, s.r.o.

Internetový obchod s koženou galanterií. Kabelky značek Walter Valentino, Mario Valentino, Krizia Poi, Lancetti a další.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

Michal Gremlica

Prodej - pánské a dámské kožené tašky Dunlop přes rameno.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

SAARIENSE s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej síťových tašek.
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu

Petr Šigut

Kabelky & tašky
Ukaž na mapě  
Poslat zprávu
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2012 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.