Fólie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 48
MPM Trade spol. s r.o.

MPM Trade spol. s r.o.

Vyrábíme polyethylenové ( LDPE ) fólie a konfekci – LDPE balicí fólie, recyklované LDPE fólie, na zakázku vyrobíme sáčky, tašky a přířezy z polyethylenu. Distribuujeme technické a průmyslové samolepicí pásky, izolační a stavební fólie a další.
Ukaž na mapě   internet: www.mpmtrade.cz  
naše produkty: LDPE balicí fólie, Oboustranné lepící pásky, Potištěné lepící pásky, Recyklované LDPE fólie, Samolepicí pásky
Poslat zprávu MPM Trade spol. s r.o.
Bohemia Trade CZ s.r.o.

Bohemia Trade CZ s.r.o.

Teplem smrštitelné LDPE a HDPE fólie, BOPP fólie, BOPET fólie, PVC fólie, polyolefin, strech fólie, PVC sleeve, teplem smrštitelné rukávce, odnosné tašky s potiskem i bez potisku, konfekční pytle, odpadové a mrazicí sáčky a stroje na skupinové balení výrobků.
Ukaž na mapě   internet: www.bohemiatradecz.cz  
naše produkty: BOPET fólie, BOPP fólie, CPP fólie, Polyolefin
Poslat zprávu Bohemia Trade CZ s.r.o.
VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.

VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.

Výroba a prodej materiálů na snižování hluku a vibrací. Nosným programem jsou sendvičové zvukoizolační materiály tvořené těžkou izolační a antivibrační fólií AMS-Tecsound a zvukově pohltivou vrstvou tvořenou různými zvukově pohltivými materiály.
Ukaž na mapě   internet: www.vestin.cz  
naše produkty: Izolace proti hluku, Protihluková izolace, Protihlukové folie, Protihlukové materiály
Poslat zprávu VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY s.r.o.
Stavounie-CZ, s.r.o.

Stavounie-CZ, s.r.o.

Vyrábíme dřevěné obaly, přepravní bedny, přepravní kontejnery, transportní a přepravní bedny, ochranné balení pro tuzemsko a export. Tepelně impregnujeme všechny dřevěné obaly podle FAO. Vyrábíme obaly všech typů a velikostí pro všechny druhy přepravy.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balení do fólie, Dřevěné obaly, Exportní balení zboží, Přeprava zboží, Přepravní bedny, Přepravní kontejnery, Průmyslové balení, Tlaková impregnace dřeva
Poslat zprávu Stavounie-CZ, s.r.o.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanin: bavlna, len, polyester a konfekce. Textilní haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstřešní a jiné fólie, syntetické usně a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utěrky. Vysokopevnostní vázací PET pásky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Hebké povlečení, Kašírované folie, Koženky, Montované textilní haly, Paropropustné podstřešní fólie, Povlečení z mikrovlákna, Protipovodňové hrazení, Sportovní montované haly, Textilní garáže, Textilní klimamembrány, Těžké lněné tkaniny, Tkaniny pro pracovní ošacení
Poslat zprávu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
COMET OBALY, s.r.o.

COMET OBALY, s.r.o.

Náš sortiment: ocelové pásky válcované za studena, ocelové vázací dráty, umělohmotné PP pásky, polyesterové PET, PES pásky, spony na páskování, odvíječe na ocelovou pásku PP, PES, PET pásku, folie stretchové, papírové hrany, ochranné rohy, páskovačky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Fixační folie, Ocelové vázací pásky, Ochranné hrany, Páskovačky, PET vázací pásky, Výroba drátů
Poslat zprávu COMET OBALY, s.r.o.
TECHNOBAL s.r.o.

TECHNOBAL s.r.o.

Společnost Technobal nabízí komplexní systémy balení a páskování. V našem širokém sortimentu naleznete páskovací stroje, balící stroje a vázací pásky. Dále nabízíme balící folie, papírové a plastové hrany a v neposlední radě i vázací dráty.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balící stroje, Fixační folie, Ocelové dráty, Ocelové vázací pásky, Páskovačky, Plastové pásky
Poslat zprávu TECHNOBAL s.r.o.
STEROLL,s.r.o.

STEROLL,s.r.o.

Vyrábíme potištěné samolepící pásky, ohraničovací LDPE pásky, výroba a potisk průmyslových obalů, nanášení směsí na plošné materiály, služby řezání - převíjení, upichování, zajišťování výroby etiket, LDPE, HDPE, papírových tašek a sáčků, technologické poradenství.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balící samolepící páska, Lepící páska textilní, Potištěná lepící páska, Výroba etiket, Výroba samolepících pásek, Vytyčovací ohraňovací páska
Poslat zprávu STEROLL,s.r.o.
RONEX s.r.o.

RONEX s.r.o.

Nabízíme obalové materiály, balící stroje, obaly, balení na zakázku, luxusní kartonáž, stroje pro lepení a páskování, impulsní svářečky, stroje pro balení časopisů a jiné, fólie PE, PVC, PP, potravinářské fólie, ruční zakázková výroba a další.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Balící fólie, Balící stroje, Papírové krabice, Papírové obaly
Poslat zprávu RONEX s.r.o.
VÁŽEME s.r.o.

VÁŽEME s.r.o.

Naše společnost prodává a dodává vázací polypropylenový motouz, který se používá pro paketovací lisy na odpad. Dodáváme kompletní sortiment vázacích PP a PE pásek - lepených i splétaných a obalové folie. Motouzy, vázací pásky, obalové fólie. Výroba a dodávka EUR palet a atypických palet.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Vázací motouz pro lisy na odpad, Vázací pásky
Poslat zprávu VÁŽEME s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.