Etikety a štítky

Zde jsou 1 sekce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 110 celkem 43
GRANITOL akciová společnost

GRANITOL akciová společnost

Jsme největší výrobce vyfukovaných PE fólií a vázacích PP pásek v České republice se 120-letou tradicí. Vyrábíme LDPE a HDPE fólie, tašky, pytle, sáčky, vázací PP pásky. Fólie dokážeme potisknout až 8 barvami.
Ukaž na mapě   internet: www.granitol.cz  
naše produkty: Fólie pro skupinové balení, HDPE fólie Mikroten, Mikrotenové sáčky, Paletizační fólie, Perforované fólie, PP vázací pásky, Reklamní tašky
Poslat zprávu GRANITOL akciová společnost
SELOS Magnetics, s.r.o.

SELOS Magnetics, s.r.o.

Vyrábíme magnety pro průmysl, magnetické materiály, elektromagnety, flexibilní magnety, magnetické separátory, magnetické dopravníky. Naše společnost distribuuje a servisuje závitořezy ROSCAMAT a Microtap, upínače S.C.M. a nářadí RUKO.
Ukaž na mapě   internet: www.magnety.cz  
naše produkty: Břemenové magnety, Elektromagnety, Magnetické pásky, Magnetické separátory, Magnetické štítky a výseky, Permanentní magnety, Závitořez
Poslat zprávu SELOS Magnetics, s.r.o.
TECOM paper s.r.o.

TECOM paper s.r.o.

Zabýváme se zpracováním papíru a polygrafickou výrobou. Vyrábíme roličky do pokladen s možností potisku, samolepicí etikety a kartónové visačky, registrační papíry pro zdravotnictví a průmysl, parkovací lístky, vstupenky, jízdenky, kancelářský papír.
Ukaž na mapě   internet: www.tecompaper.cz  
naše produkty: Parkovací lístky, Samolepicí etikety
Poslat zprávu TECOM paper s.r.o.
PODHORAN LUKOV a.s.

PODHORAN LUKOV a.s.

Abroll mulden kontejner, mezinárodní kamiónová doprava, opravy a emise nákladních vozidel a traktorů, oprava autoagregátů výměnným způsobem, sítotisk, reklamní tisk, plošné spoje, výroba nábytku, postele, pronájem kongresový sál, vinárna.
Ukaž na mapě   internet: www.podhoran.cz  
naše produkty: Abroll kontejner, Štítky
Poslat zprávu PODHORAN LUKOV a.s.
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikace ve výrobních procesech a logistice. Čárové kódy - implementace do systémů. Tepelné tiskárny pro tisk samolepících etiket. Spotřební materiál pro tisk - etikety, TTR barvicí pásky. Snímače čárových kódů. Mobilní terminály pro sběr dat.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Aplikátory etiket, Barvicí pásky, Etikety, RFID etikety, RTLS, Samolepící etikety, Snímače čárových kódů, Terminály čárových kódů, Tiskárny etiket
Poslat zprávu GABEN, spol. s r. o.
SVS, spol. s r.o.

SVS, spol. s r.o.

SVS, Spol. s.r.o. vyrábíme odolné samolepicí a speciální etikety pro automobilový, chemický, farmaceutický a spotřební průmysl. Jsme držitelem certifikace ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Braillovo písmo, Etikety a štítky, Visačky
Poslat zprávu SVS, spol. s r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Společnost EPRIN je předním dodavtelem pro Českou republiku a země EU v oblasti AID, tiskárny, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, barvicí pásky, spolupráce s renomovanými výrobci, nejlepší reference ve všech oborech.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Automatická identifikace, Aplikátory etiket, Bezpečnostní etikety, Samolepící etikety, Čtečky čárových kódů
Poslat zprávu EPRIN spol. s r.o.
Label design, a.s.

Label design, a.s.

V oblasti výroby samolepicích etiket získáváme zkušenosti již od roku 1992. Vyrábíme samolepící etikety v širokém sortimentum, které jsou určeny pro aplikaci na potravinářské, kosmetické, chemické a další průmyslové výrobky.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Samolepicí etikety, Výroba samolepicích etiket
Poslat zprávu Label design, a.s.
A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.

A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.

Vyrábíme plastové PP a PVC samolepicí pásky, LDPE ohraničující pásky a perforované štítky se zakázkovým potiskem. Dodáváme široký sortiment obalových a reklamních materiálů.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Lepící pásky, Maskovací lepicí pásky, Placky se zavíracím špendlíkem, Potištěné lepící pásky, Stretch fólie
Poslat zprávu A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Výroba, vývoj v souladu s ISO 9001 : hliníkové, nerezové a mosazné štítky, PVC, plasty, papír, ovládací přístrojové panely, samolepky, klávesnicové folie, psí a evidenční známky, etikety, informační systémy, leptání, gravírování, děrování a UV lakování.
Ukaž na mapě  
naše produkty: Nerezové štítky, Samolepící etikety, Samolepky, Sítotisk
Poslat zprávu Agentura-D, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.