Domácí zařízení a doplňky

Zde je 58 sekcí v kterých je 129 podsekcí

Baterie (16)
Hodinky (38)
Hodiny (203)
Klimatizace (136)
Nábytek (2669)
Pračka (15)
Radiátory (25)
Šití (19)
Trezory (14)
Vysavače (45)
Zrcadlo (16)
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji firmy 4160 celkem 262
K&S, lisovna plastů

K&S, lisovna plastů

Vyrábíme a prodáváme plastové výlisky - plastové nábytkové kování, průchodky na kabely, vzdušníky, kolečka, kladičky, kluzáky, krytky ( vrutů, konfirmátů, montážních otvorů, excentrů ), plastové díly vstřikováním z vlastních forem i z forem zákazníků.
naše produkty: Kování na postele, Lisovna plastů, Plastové nábytkové kování, Plastové úchytky, Vstřikování plastů
Poslat zprávu K&S, lisovna plastů
BRICOL - M, spol. s r.o.

BRICOL - M, spol. s r.o.

Jsme distributorem obalového skla s největší nabídkou vinných, sektových a alkoholových lahví v České republice. Bohatý sortiment zahrnuje lahve na víno, lahve na alkohol, zavařovací sklenice, dózy a demižony, koštýře, karafy a dárkové sklo.
naše produkty: Lahve na alkohol, Lahve na víno, Obalové sklo, Zavařovací sklenice
Poslat zprávu BRICOL - M, spol. s r.o.
BAUDEKOR s.r.o.

BAUDEKOR s.r.o.

Plastové palubky a parapety - maloprodej, instalace, velkoobchod. Dodáváme a pokládáme plovoucí podlahy, parkety, lino, PVC, marmoleum, linoleum, exotické dřeviny a korek značek Parador, Kronotex, Quick step, Pergo, Tarkett, Armstrong, Forbo, Fatra.
naše produkty: Belgické plastové palubky a parapety, Dřevěné podlahy, Interiérové dveře, Kamenný koberec, Laminátové podlahy, Plovoucí podlahy, Vinylové podlahy
Poslat zprávu BAUDEKOR s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Výroba a prodej: kancelářský nábytek a doplňky, servis s tím spojený. Poskytovaní sofware pro vypracovaní 3D návrhů sestav a pracovišť. Firma poskytuje prodejní podporu svým zástupcům v daném teritoriu.
naše produkty: HOBIS Integral stoly, HOBIS kontejnery, HOBIS Novel stoly, HOBIS skříně, HOBIS Standard stoly
Poslat zprávu HON a.s.
T - SAFE s.r.o.

T - SAFE s.r.o.

Výroba, zakázková výroba a prodej bezpečnostních úschovných objektů. Nabízíme široký sortiment stěnových, nábytkových a skříňových trezorů, bezpečnostních schránek, bezpečnostních trezorových dveří, archivačních skříní, trezory a skříně na zbraně a střelivo.
naše produkty: Nábytkové sejfy, Nábytkové trezory, Skříně na zbraně, Trezory do zdi, Trezory na zbraně, Výroba trezorů
Poslat zprávu T - SAFE s.r.o.
TENZOVÁHY, s.r.o.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Vyrábíme silniční váhy, bezobslužné váhy pro vážení za jízdy, mostové váhy, mobilní váhy pro policii a kontrolní vážení, váhy pro zkušebny a STK, váhy pro hraniční přechody, vážení za nízkých - LSWIM i vysokých rychlostí - HSWIM, váhy pro nakladače.
naše produkty: Mobilní váhy, Přenosné váhy, Silniční váhy, Vážení na strojích a vozidlech, Vážení vozidel
Poslat zprávu TENZOVÁHY, s.r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naše společnost A-Z Chlazení se specializuje na montáž, servis chladících a klimatizačních zařízení. Postupem času jsme se vypracovali mezi významné velkoobchody s komponenty pro chladící a klimatizační techniku ( většinu náhradních dílů máme skladem ).
naše produkty: Chladící boxy, Čističky vzduchu, Infračervené zářiče, Mobilní klimatizace, Nástěnné klimatizace, Plynová topidla, Průmyslové chlazení, Servis chlazení, Stropní ventilátory, Tepelná čerpadla, Výčepní zařízení, Vzduchotechnika
Poslat zprávu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
Kostečka Group spol. s r. o.

Kostečka Group spol. s r. o.

Vyrábíme tepelná čerpadla TC2. Dodáváme a montujeme klimatizace Fuji Electric pro celou škálu spotřebitelů od domácností a kanceláří až po hotely a průmyslové provozy, čističe vzduchu, zařízení na úpravu vody Judo.
naše produkty: Nástěnné klimatizace, Tepelná čerpadla
Poslat zprávu Kostečka Group spol. s r. o.
Zenit,spol.s r.o.

Zenit,spol.s r.o.

Nakupujte českou kvalitu u ryze české společnosti ZENIT Čáslav. Pro Váš čistý a spokojený domov nabízíme široký výběr tradičních úklidových prostředků pro domácnost i profesionální čištění. Svou kvalitou uspokojíme hospodyňky i náročné uživatele.
naše produkty: Čistící prostředky, Dezinfekční prostředky, Osvěžovače vzduchu, Úklidové prostředky
Poslat zprávu Zenit,spol.s r.o.
Sofa Design s. r. o.

Sofa Design s. r. o.

Výroba čalouněného sedacího nábytku na zakázku od klasiky až po modernu. Výběr z více jak 60 modelů v různém provedení a kombinaci. Velký výběr potahových látek jak od českých výrobců, tak od zahraničních dodavatelů. Lze dodat i vlastní potahový materiál.
naše produkty: Čalouněná křesla ušák, Čalouněné sedací soupravy, Čalouněný sedací nábytek, Rohové sedací soupravy
Poslat zprávu Sofa Design s. r. o.
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Nabízíme široký sortiment zdrojů pro všechny metody svařování ( svářečky bodové, obloukové a plazmové ), přídavné materiály, příslušenství, ochranné pomůcky, filtrační zařízení a brusivo od domácích i zahraničních výrobců, vybavení pro autoservisy a další.
naše produkty: Aku vrtačka, Bruska úhlová, Motorové pily, Nabíječka autobaterií, Ochranné pomůcky, Pneumatické nářadí, Robotický vysavač, Štípač, Svářecí technika, Svářečky, Svařování, Zahradní technika
Poslat zprávu WELDING PROGRESS
SAPHO s.r.o.

SAPHO s.r.o.

Nabízíme koupelnový nábytek, vany, hydromasážní vany, infrasauny, sprchové kouty, umyvadla, koupelnové doplňky a osvětlení, spa, parní boxy, sprchové panely, baterie, sprchové vaničky, zástěny, sprchy, otopná tělesa, relaxační zařízení.
naše produkty: Akrylátové vany, Koupelnový nábytek, Sanitární keramika
Poslat zprávu SAPHO s.r.o.
Sedláček  s. r. o.

Sedláček s. r. o.

Řešíme materiály pro osobní i průmyslovou hygienu. Velkoobchod. KIMBERLY CLARK dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papírové ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice. Mycí pasty Dreumex. Prodej a servis Kärcher - čistící a úklidové stroje.
naše produkty: Abrazivní pasty na ruce, Čistící stroje, Dávkovače hygieny, Hygienické potřeby, Ochranné pracovní pomůcky, Pracovní židle, Průmyslové utěrky, Úklidové vozíky
Poslat zprávu Sedláček  s. r. o.
Prestar, s. r. o.

Prestar, s. r. o.

Prestar s.r.o. je strojírenská firma se zaměřením na výrobu zvedací techniky. Jedná se o stroje pro manipulaci s břemeny, sloužící pro jejich přenos, případně otáčení. Zařízení mohou být zavěšena na jeřábu, nebo pracovat samostatně.
naše produkty: Manipulační technika, Manipulátory na kontejnery, Otočné stoly, Traverzy
Poslat zprávu Prestar, s. r. o.
SIS Spektrum, spol. s r.o.

SIS Spektrum, spol. s r.o.

Společnost SIS Spektrum se zabývá výrobou velkoplošných informačních displejů řízených počítačem na bázi LED diod pro všechny druhy sportu, výrobou reklamních tabulí. Našim cílem je především spokojený zákazník.
naše produkty: Časomíry, Led displeje, Led panely, Velkoplošné obrazovky, Videopanely
Poslat zprávu SIS Spektrum, spol. s r.o.
TOPGAL a.s.

TOPGAL a.s.

Originální návrh, produkce a prodej školních a studentských batohů a tašek, velkoobchod, distribuce i maloobchod. V našem portfoliu najdete jak batohy školní, studentské, tak i sportovní a cyklistické, dále pak krosny, kabelky, peněženky, pouzdra a tašky.
naše produkty: Školní batohy
Poslat zprávu TOPGAL a.s.
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Návrhy, výroba a montáž skladových regálů v provedení - pevné regály, policové regály, konzolové regály, pojízdné regály, mostové jeřáby, patrové sklady, kovový nábytek. Vybavení archivů, výrobních hal a skladů.
naše produkty: Pojízdné regály, Regály
Poslat zprávu Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
EKOSAN servis s.r.o.

EKOSAN servis s.r.o.

Provádíme deratizaci, dezinsekci, dezinfekci. Ochrana dřeva, chemická hloubková injektáž dřevěných konstrukcí, s výrazným prodloužením životnosti. Dezinfekce půd a likvidace holubího trusu. Montáž ochranných sítí zamezujících vlétávání a zahnízďování ptactva.
naše produkty: Deratizace, Dezinsekce, Hloubková ochrana dřeva, Hubení mravenců, Hubení škůdců, Hubení štěnice domácí
Poslat zprávu EKOSAN servis s.r.o.
KUBOUŠEK s.r.o.

KUBOUŠEK s.r.o.

Prodej měřících přístrojů, jediný dodavatel kompletního sortimentu MITUTOYO pro Českou republiku, servis. Prodej vtřikovacích strojů na plasty a periferních zařízení. Zajištění dodávky na klíč, instalace, servisu a školení.
naše produkty: Měřící přístroje, Měřidla MITUTOYO, Stroje na plasty
Poslat zprávu KUBOUŠEK s.r.o.
FERSTO, s.r.o.

FERSTO, s.r.o.

Výroba všeho zakázkového a sériového nábytku - kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, nábytek kuchyňský, ložnicový, dětský, nábytek pro vybavení obchodů, restaurací, hotelů a bank. Grafické návrhy na PC, CNC strojní obrábění - lamino, dýha, masiv, lakování.
naše produkty: Atypický nábytek, Kancelářský nábytek, Výroba nábytku
Poslat zprávu FERSTO, s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.