Dárky a řemeslná umění

Zde je 35 sekcí v kterých je 24 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5
Zobrazuji firmy 4148 celkem 88
ELEF, Lukáš a Frouz

ELEF, Lukáš a Frouz

Vyrábíme a prodáváme dárkové předměty z českého broušeného skla - skleněné figurky, skleněné květiny, skleněné hroznové víno, skleněné stromečky a skleněné broušené šachy. Naše dárkové předměty vyrábíme také s různými barevnými dekorativními prvky.
naše produkty: Skleněné dárkové předměty
Poslat zprávu ELEF, Lukáš a Frouz
SKALIMAR s.r.o.

SKALIMAR s.r.o.

Na našem eshopu naleznete širokou nabídku nejrůznějších šperků a bižuterie. Hlavně z chirurgické oceli, dále pak z oceli zlacené, wolframu, broušeného křišťálu atp. Svým zákazníkům nabízíme nejen maloobchodní prodej, ale také velkoobchodní prodej.
naše produkty: Chirurgická ocel řetízky, Naušnice z chirurgické oceli, Prsteny chirurgická ocel
Poslat zprávu SKALIMAR s.r.o.
BRANS BOHEMIA v.o.s.

BRANS BOHEMIA v.o.s.

Tradiční česká sklářská firma se sortimentem broušeného nápojového skla. Vyrábíme broušené nápojové sklo ve vybraném druhu, velikosti i typu brusu dle katalogu nebo na objednávku dle přání zákazníka.
naše produkty: Broušené nápojové sklo
Poslat zprávu BRANS BOHEMIA v.o.s.
dakr.net

dakr.net

Výroba a prodej dřevěných krabiček, kufříků, nosičů a regálů na víno. Prodej vinných nálevek. Pískování lahví pro reklamní a dárkové účely. Prodej českých dřevěných hraček. Prodej psacích potřeb. Prodej psacích a kreslících pomůcek pro školky a školy.
naše produkty: Dřevěné regály na víno
Poslat zprávu dakr.net
VALNER ART GLASS

VALNER ART GLASS

Rodinná firma byla založena v roce 2004. Specializací firmy je výroba ručně tvarovaného hutního skla. Majitel firmy Aleš Valner navázal na dlouholeté působení v různých sklářských hutích a zúročuje své zkušenosti s kolektivem spolupracovníků.
naše produkty: Ručně tvarované hutní sklo
Poslat zprávu VALNER ART GLASS
DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DTC prodává vysoce kvalitní investiční diamanty. Mezinárodně certifikované investiční diamanty špičkové kvality pocházejí přímo od izraelské zpracovatelské společnosti. Investiční diamanty jsou koncentrátem Vašeho majetku, nepodléhají žádné evidenci.
naše produkty: Investiční diamanty
Poslat zprávu DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Smaltovna Český Brod, s.r.o.

Smaltovna Český Brod, s.r.o.

Vyrábíme reklamní smalt, technický smalt i umělecký smalt, plechové polotovary, vývěsné a závěsné reklamní cedule, smaltované cedule, vnější i vnitřní orientační systémy, výstražné cedule, potrubní štítky, hrobová čísla, vodočetné latě a další.
naše produkty: Smaltované cedule
Poslat zprávu Smaltovna Český Brod, s.r.o.
Sklářská dílna Josefův Důl

Sklářská dílna Josefův Důl

Vyrábíme broušené parfémové flakony a zátky ze starých originálních forem, reklamní a plastické pískování, ryté sklo, stínidla, popelníky, těžítka, lisované a foukané sklo, unikátní výroba objektů pro slavnostní příležitosti.
Poslat zprávu Sklářská dílna Josefův Důl
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.