Dárky a řemeslná umění

Zde je 35 sekcí v kterých je 24 podsekcí

 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji firmy 3150 celkem 89
Kytice.cz

Kytice.cz

Bloomies s.r.o. je mladá květinová společnost založená v roce 2002. Naše hlavní aktivity jsou: prodej květin, květinové vazby, aranžmá květin a veškeré služby s tím spojené. Jsme schopni připravit květiny na jakoukoliv příležitost.
naše produkty: Květiny online Česká republika, Kytice online Česká republika
Poslat zprávu Kytice.cz
Zakoglass s.r.o.

Zakoglass s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou a dekorováním broušených skleněných perlí a tvarů. Skleněné broušené perle ( ohňové perle ) dodáváme ve všech barevných odstínech, ve velikostech 3 – 18 mm.
naše produkty: České korálky, Mačkané korálky, Ohňové korálky, Ohňovky, Skleněné broušené perle, Skleněné korálky
Poslat zprávu Zakoglass s.r.o.
Glasstech, s.r.o.

Glasstech, s.r.o.

Vyrábíme skleněné poháry, trofeje, dárky, reklamní skleněné předměty a další výrobky ze skla. Požadovaný design provádíme 2D nebo 3D laserováním do skla. Vyrábíme nejen korporátní dárky, ale i dárky pro rodinné příležitost (3D fotografie do skla).
naše produkty: 3D foto v krychli, Feng Shui krystal, Skleněné dárky, Skleněné poháry
Poslat zprávu Glasstech, s.r.o.
RIAL

RIAL

Zabýváme se výrobou štrasové, lité a kovové bižuterie. Módní bižuterie. Svatební bižuterie. Bižuterie pro všední den. Výroba bižuterie z minerálů. Bižuterie ze skla. Skleněné doplňky firem Preciosa a Swarovski.
naše produkty: Štrasová bižuterie
Poslat zprávu RIAL
BOEMI

BOEMI

Ryze česká firma s desetiletou tradicí nabízí ucelené řady přírodní dárkové kosmetiky a ručně vyráběných glycerinových mýdel, které uvádí na trh pod originální značku BOEMI. Dále se zabývá výrobou reklamních mýdel a dárkových kosmetických kazet.
naše produkty: Glycerinová mýdla, Křišťálová mýdla, Přírodní kosmetika
Poslat zprávu BOEMI
BijouxPack

BijouxPack

Jsme rodinná firma se 17-ti letou tradicí. Naší specializací je výroba a potisk papírových obalů, adjustačních karet s eurozámky ( přes 200 druhů ). Dále vyrábíme visačky, tištěné i samolepící hologramy, plnobarevné obaly s laminací.
naše produkty: Papírové dárkové krabičky, Papírové obaly, Potisk papírových obalů
Poslat zprávu BijouxPack
MONT GROUP s.r.o.

MONT GROUP s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou reklamních aromatických visaček, lepenkových osvěžovačů vzduchu s reklamním potiskem. Vyrábíme osvěžovače vzduchu a pohlcovače pachů značky Black Elegance. Tiskneme reklamní pivní tácky a potiskujeme 3D reklamní a propagační předměty.
naše produkty: Potisk reklamních předmětů, Reklamní aromatické visačky, Reklamní předměty
Poslat zprávu MONT GROUP s.r.o.
Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ

Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ

Prodej korálkových komponentů pro tvorbu bižuterie a šperků. Autorizovaný velkoobchod Swarovski Elements. Vše pro korálkovou tvorbu - skleněné a dřevěné korálky, Swarovski přívěsky, voskované perle, FIMO, stříbrné a bižuterní komponenty, náušnice, řetízky a další.
naše produkty: České korálky, Skleněné korálky, Swarovski Elements
Poslat zprávu Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Perfekt Glass

Perfekt Glass

Na světelsku má sklářství tradici již několik staletí. Naše firma vznikla po pádu komunistického režimu v Československu a nese název PERFEKT, protože chceme uspokojit každého zákazníka perfektním zbožím a službami.
naše produkty: Ručně broušený olovnatý křišťál
Poslat zprávu Perfekt Glass
COLLEGIUM Trade, s. r. o.

COLLEGIUM Trade, s. r. o.

Výrobce bižuterie s módními trendy, skleněná bižuterie, exklusivní bižuterie, svatební bižuterie. Bižuterie pro večerní a denní příležitosti, ze šperků nabízíme náhrdelníky, náramky, náušnice a prsten v originálním designu a vysoké kvalitě zpracování.
naše produkty: Skleněná bižuterie
Poslat zprávu COLLEGIUM Trade, s. r. o.
DO.OL.-GLASS s. r. o.

DO.OL.-GLASS s. r. o.

Vyrábíme čiré skleněné pilníky, barevné, skleněné pilníky s broušeným nebo malovaným úchytem, s pískovaným úchytem nebo s barevným logem či se znakem zvěrokruhu na úchytu. Také dodáváme obaly na skleněné pilníky.
naše produkty: Skleněné pilníky
Poslat zprávu DO.OL.-GLASS s. r. o.
Svět dýmek.cz

Svět dýmek.cz

SVĚT DÝMEK.cz přímo dováží a distribuuje kvalitní orientální vodní dýmky a kompletní příslušenství. Své vodní dýmky distribuujeme do všech zemí Evropské unie. Velkoobchod, maloobchod. Atraktivní velkoobchodní podmínky pro obchodní partnery.
naše produkty: Vodní dýmky
Poslat zprávu Svět dýmek.cz
BUREŠ ART s.r.o.

BUREŠ ART s.r.o.

Nabízíme nejširší výběr reprodukcí obrazů. Reprodukce jsou tisknuty na kvalitní papír, s možností povrchové úpravy imitace plátna. Tisky jsou v různých rozměrech a motivech ( krajiny, květiny, zátiší, akty, zvířata, moderní a esoterické motivy a další ).
naše produkty: Obrazy, Reprodukce obrazů
Poslat zprávu BUREŠ ART s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Výroba bubenických paliček. Nabídka standardních typů, nebo paliček na zakázku. Přes 50 základních modelů + možnost délkové, tvarové a tloušťkové modifikace jednotlivých typů. Možnost vyrobit speciálně paličky na zakázku dle požadavků. Zákaznický potisk paliček.
naše produkty: Bubenické paličky
Poslat zprávu R - STICK
Jiří Španihel - průmyslový designér

Jiří Španihel - průmyslový designér

Grafické designérské studio v Kopřivnici zabývající se průmyslovým designem. Hledání netradičních tvůrčích přístupů v oblasti průmyslového designu, objevování nových koncepčních, konstrukčních a technologických řešení.
naše produkty: Průmyslový design
Poslat zprávu Jiří Španihel - průmyslový designér
KAMENICTVÍ Čech

KAMENICTVÍ Čech

Zhotovujeme a dodáváme pomníky, urny, vázy, kuchyňské desky, barové pulty, parapety, schody, obklady, sokly, dlažby, podezdívky z přírodních materiálů - žula, mramor, pískovec, krby, sochy, zahradní doplňky.
naše produkty: Pomníky z přírodního kamene
Poslat zprávu KAMENICTVÍ Čech
ZNOVOZ, sociální družstvo

ZNOVOZ, sociální družstvo

Strojové vyšívání, sériové i zakázkové šití, drobná výroba v dřevařské dílně – poličky, kazety, rámečky a další v zámečnické dílně - drobné zahradní nářadí, výroba různých upomínkových předmětů, prodej zdravotní obuvi, prodej kancelářského zboží.
naše produkty: Zastřešení invalidního vozíku
Poslat zprávu ZNOVOZ, sociální družstvo
INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

Jedna z nejsilnějších a nejstabilnějších společností v České republice, od roku 1995. Maloobchodní a velkoobchodní prodej diamantů. Specializace na prodej a poradenství v oblasti investičních diamantů. Pracujeme s nejuznávanějšími certifikáty GIA a HRD.
naše produkty: Investiční diamanty
Poslat zprávu INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
Glass Fantasy

Glass Fantasy

Unikátní technologie ručně malovaného skla, které je dozdobováno kovovou plastikou a patinována na měděnou, černou či stříbrnou barvu. Moderní nebo i retro pojetí lze podekorovat na přání zákazníka.
naše produkty: Ručně malované sklo s kovem
Poslat zprávu Glass Fantasy
SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.

SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 1992 v Jablonci nad Nisou v oblasti s velkou tradicí výroby skleněných perlí a bižuterie. Jsme schopni vyhovět Vašim konkrétním přáním a požadavkům. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Rádi Vás u nás přivítáme.
naše produkty: Skleněná bižuterie
Poslat zprávu SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.